şükela:  tümü | bugün
  • sol frame'de adını görünce panik yaptığım über insan. hep var olsun ömrü bol olsun. eski türkiye'den geriye pek bir şey kalmadı çünkü.
  • insult comedy'nin türkiye'deki tek ismi. don rickles amerika için neyse kendisi de türkiye için odur.
    gördüğüm en iyi yerli komedyen olmasının yanı sıra insult comedyyi türkiye'de yapmak yürek ister. bu adam yapmıştır.
    şakalarının çoğunda da gerçek payı olması ise daha keyif veriyor. mesela saba tümer'e söyledikleri her ne kadar yarıcı komik olsa da seyfi dursunoğlu'nun ciddi düşüncelerini de barındırır.
    günümüz iğrenç türkiye'sinde aynı şovu yapabilmesi mümkün değil. ama en azından bu kadar erken emekli olmazdı ve millet gelmiş geçmiş en iyi komedyenlerden birini daha çok izleyebilirdi.
    cem yılmaz yeni projelerinde kendisine de yer vererek ustasının hakkını verse keşke.

youtube'daki videolar sınırlı. daha çok videosunu bulabilmem için yardımcı olanlara minnettar olunacaktır.
  • "huysuz virjin" olduğu zamanlarda kadın bedenine hapsolmuş bir erkek gibi, "seyfi dursunoğlu" olduğu zamanlarda erkek bedenine hapsolmuş bir kadın gibi.

yeni yıla kendisini seyrederek giremediğim için çok üzgünüm. seneye mutlaka buluşacağız seyfi virjin.

ayrıca şurdaki haliyle, hayko cepkin huysuz virjine "cuk" diye oturan şarkıyı söylerken benim içime de öküz oturmuştur.

ne kaldı ellerinde? ben gülüyorum, sen ölüyorsun...
  • kendisiyle ilgili şu videoyu seyrettikten sonra içimin yandığı, eğer göremeden, muhabbet edemeden bir gün ayrılır isek çok üzüleceğim, duayen.

hiçbir komedyen yanına bile yaklaşamaz. kendisine uzun ve sıhhatli bir ömür diliyorum.

röportaj
  • ülkemizin nadide parçalarındandır.türkiye gibi baskıcı bir ülkede yaptığı iş, çılgınca bir olay.bu ülkede ölümü göze almadan, böyle bir işe yeltenemez insan.ömrünü daha rahat ve üzerinde aşırı baskı olmadan, özgürce yaşayabilseydi keşke ama bu zorluklar olmadan da ortaya huysuz çıkar mıydı diye bakmak lazım.günümüz komedyenleriyle mukayese edilemeyecek seviyede kıvrak bir zeka ve hazır cevap yeteneğine sahip.son yıllarda televizyonun içinin iyice boşaltılması, seyfi dursunoğlu gibi isimlerin binbir baskıyla ekranlardan uzak tutulmasındandır.
    çok yaşa güzel insan.
  • "hayatımıza ne kattı merak ediyorum" diyenlere; onlar sayesinde biz depresyonsuz zamanlar yaşadık. mutlu olduk, onca mutsuzluk veren olaya inat. sanat ve sanatçı kıymeti bildik. entelektüel birikimimiz arttı. hayata daha olumlu, daha geniş ufuklardan hoşgörü ile bakmayı öğrendik. bu büyük değerler ve yetiştirdikleri kuşaklar da köşelerine çekilince ortalık bugünkülere kaldı.
  • kendisiyle alakalı sonuna kadar iddiali oldugum bir konu vardır ki asla ama asla onun gibi bir tane daha gelmeyecektir. ses tonu, zeka, hazırcevaplılık, sahne insanı olmak vs. hepsi özellikle bu işi yapsın diye bir araya gelmiş sanki. allah ömür versin kendisine.
  • çok değerli bir insan, gerçekten çok seviyorum allah uzun ömür versin.
  • taşı gediğine koymak lafını her seferinde hakkıyl gerçekleştiren, mizahın en üst noktası. inanılmaz bir hazır cevaplık üstüne yetenk birleşince ortaya seyfi dursunoğlu çıkmış.
    son zamanlarda videolarına sardım. hele hele popstar da ibo ya soktuğu her lafta, açıktan açıktan dalga geçisinde ibonun hiçbir şeyi anlamayışımda yerlere yatıyorum!
    allah uzun ömür versin,çok yaşayın seyfi bey:)
  • degerli sanatci... seviliyorsunuz seyfi bey..