• çok değerli bir insan, gerçekten çok seviyorum allah uzun ömür versin.
  • taşı gediğine koymak lafını her seferinde hakkıyl gerçekleştiren, mizahın en üst noktası. inanılmaz bir hazır cevaplık üstüne yetenk birleşince ortaya seyfi dursunoğlu çıkmış.
    son zamanlarda videolarına sardım. hele hele popstar da ibo ya soktuğu her lafta, açıktan açıktan dalga geçisinde ibonun hiçbir şeyi anlamayışımda yerlere yatıyorum!
    allah uzun ömür versin,çok yaşayın seyfi bey:)
  • degerli sanatci... seviliyorsunuz seyfi bey..
  • çok sevdiğim, güzel insan.
    ödüm kopuyor kötü haberini alacağız diye. ortalarda da görünmüyor, yeni türkiye malum. keşke hep doyasıya izleyebilsek.
    ömrü bol olsun.
  • kendisini bir gün evinde ziyaret etmeyi hayal ettiğim kişi. keşke bana kendi yaptığı bir kırlent bir kanaviçe vb. hediye etse.
  • benzemez kimse sana da erol evgin (ee) ve seyfi dursunoğlu'nun (sd) demet akbağ ile oluşturduğu beraberlikte en hasta olduğum kişidir. kendisini eskiden beri severim zaten ama şu repliklere yarılmıştım:

sd: benim dedem saraydan gelme!

ee: ne iş yapardı sizin dedeniz?

sd: sikkezanbaşıydı!
  • programlarına sonundan da olsa yetişebildiğim için kendimi şanslı saydığım insan.
  • özlenen sanatçıdır.
    tektir.

ne kadar bok püsür tip varsa hepsi ekranda, ama en özlenenler nedense yoklar.
  • gerçek anlamda ülkenin en komik ismidir. komik olmak, komedyen olmak önceden çizilen, yazılan sonra anlatılan şeyle olmaz doğaçlama ile olur. bu adamda da yıllardır bu konuda eşsiz ve bir numara. diğer yere göğe sığdıramadiklariniza tur bindirir.
  • işini çok iyi icra eden sanatçıdır.
    lakin uzun zamandır kendisini göremiyoruz, ilerleyen yaşına rağmen arada kendisini görsek, yeni röportajlarını dinlesek ne kadar güzel olurdu.
hesabın var mı? giriş yap