• vay anasını sözlüğe bak sen dedirten aktör. çok güzel aşık gibi bakar demeye geldim ki defalarca yazılmış zaten. ra.one çocuk filmi onu da izlememişlerdir dedim izlemişler. chammak challo herkes biliyor. ama yazılmayan bir şey yazacağım. dişleri çok tatlı. düzgün gibi görünse de çarpık aslında. çarpık bir gülümseme de tabi onu daha seksi yapıyor. belki de bize öyle bakılsın istediğimizden bu adamı çok beğeniyoruz. evet erkekler, aynada filan çalışın bence şu bakışları. özellikle main yahaan hoon klibindeki bakışlar. ov may gadd! şimdi mobilden yazıyorum linkini koyamadım. ama öyle de bir adamdır işte. be ara böyle olduk kendisiyle anlamadım ben de. evet.
  • herif allahın varlığının ispatı gibi bir şey.
    böyle bir varlık kendi kendine oluşmuş olamaz diyor ve ekliyorum:
    ateistler hadi bunu da açıklayın!
  • kendisinin islam dini ve müslüman olmak hakkındaki görüşlerini merak edenler aşağıdaki linkte bulunan "being a khan" yazısını okuyabilirler.being a khan
  • daha önce verdiği bir röportajda, oynamayacağı tek film türünün korku filmleri olduğunu söyleyerek hepimizi keklemiş oyuncu. meğerse çoktan oynamış da haberimiz yok. (bkz: happy new year)

değdi mi shahrukh? :(
  • my name is khan'da muazzam bir oyunculuk sergilemiştir. forrest gump'ta nasıl ki tom hanks'i yere göğe sığdıramıyorsak, -ki bence de saving private ryan'la birlikte en müthiş performasıdır.- ya da rain man'de dustin hoffman'a "arkadaş adam ne oynuyor ya diyorsak, aynı kategori içinde harika bir oyunculuk sergilemiştir. ha diğer filmlerini izlediysem de pek hatırlamıyorum. fakat khan karakteri izlediğim en başarılı oyunculuklardan biriydi.
  • filmlerin bazılarında (en bilineni my name is khan) aşk hikayeleri hindu-müslüman, hindu-hristiyan, vb. farklı dinlerden olan çiftler arasında geçmekte ve meselenin kalpte bittiği vurgulanmaktadır. bu bağlamda sürekli dini çatışmalar olan hindistan'da dinler arası ortamı yumuşatma çabaları bollywood kanalıyla gerçekleştirilmektedir denebilir.
  • "cirkin adam yoktur,karizmatik olmayan adam vardir" sozunun canli kaniti. kendine karsi acimasiz ve her firsatta "cirkinim ben" diyen bir adamdir ve sirf bu sebeple bile karizmatiktir.
    bana gore cirkin de degildir ya neyse..

edit : kisa sac ve kirli sakal, shah'im... bunlardan vazgecme sakin.
  • aamir khan ile birlikte eski reyizlerden kendisi. sanirim bize birsey anlatmak istiyor
  • cok eglenceli adam. yahu insanin sarilip opesi geliyor, nasil sempatik adam bu yahu?
  • gece 00.00'dan sonra seyredilmesinin yasaklanması gereken aktör. felaketiniz olabilir.
    şimşekler falan çakıyor bu gif ona olan hislerimin tek sahnelik özetidir. böyle şimşekli şimşekli errorlar veriyorum gördüğüm anda.

sadece bollywood'un değil, tüm dünyanın en seksi erkeği. tanıyanların çok iyi bileceği üzere inanılmaz çekici gözleri var. evet sapığıyım ve gecenin bu saatinde hakkında böyle bir entry giriyorum. çünkü üst üste birtakım kliplerini izleyip büyüleyici karizmasının hışmına uğradım gece gece. dediğim gibi saat sınırlaması şart. belki sabah bu entryden utanıp sileceğim ama yazmasam ölürdüm sözlük. ama o bakışları..
hesabın var mı? giriş yap