• scouting for girls'un single'na da ismini vermiş parça.

i love the way she feels her clothes
    i love those frekles on her nose
    i love the way she plays it cool
    i think that she is beautiful

she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely

your funny
    your yummy
    you wear tops that show a little tummy

it's easy to tease me
    you never ever looked that pleased to see me

i don't know, i don't know, i don't know
    how we'll make it though this

i don't know. i don't know i don't know....

i love the way she bites her lip
    i love the way she shakes her hips
    i love the way she makes me drool
    i think that you are beautiful

she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely

your funny
    your yummy
    i think your daddy makes a lot of money

it's easy to tease me
    she never ever looked that pleased to see me

i don't know. i don't know i don't know....

i think that you are lovely

i think that you are beautiful

she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely
    she's so lovely

i don't know. i don't know i don't know
  • bütün bir filmi "sasırmıs bunlar" diye izleyebilirsiniz; sayet önyargılarınız fazlaysa, bir sey ya evet ya hayırsa sizin için.
    yasamın pek az noktada anlamlandıralamayacağını düsünüyorsanız fakat; ve bu bazı durumlara herhangi bir anlamı yükleminin saçmalık olduğuna inanıyorsanız; irdelemeden, hiçbir sorumluluk duymadan, yalnızca bazı istekleriniz bütün bir yasamı yönlendirebiliyorsa...kaçırmamak gerekse bir seyleri sisirilmis egolar ya da kaygılar yüzünden.yamuluyorsunuz film aktığı sürece. bir anda içine çekiliyorsunuz belki." bu kadar cesur olabilseydim-cesur olabilseydi" ler sarıyor tüm benliğinizi.
    durup durup izliyorsunuz; doğurdunuz o büyük öfke ve pismanlıkla oturup kalıyorsunuz sonra.

--- spoiler ---

"aşk çok zor.at yarışı gibi.
    parfüm gibi.
    sis gibi.
    öpüşme gibi.aşkın sonu yoktur.
    sigarayı içersin ve söndürürsün.bunu nasıl sürdüreceğimi bilemiyorum."

--- spoiler ---
  • guzel bir nick cassavetes filmi. anne ve babasindan genetik olarak bir seyler almis mi diye merakla seyrettigim ve n.c.nin aslini inkar etmedigini gordugum film.(bkz: john cassavetes)(bkz: gena rowlands)
  • yıllar önce izlediğim sean penn in yarıp giden performansı ile aklımda iz bırakmış film.
    o ara izlerken sean penn in karakteri için salaklıkta benimle yarışır demiştim. şimdi bakıyorum da yanıma bile yaklaşamazsın dostum*
  • (bkz: #84790990)

inanılmaz dayanılmaz film, 1997 tarihli bu film. ağlamalar, sızlamar aman allah'ım ilk yarı zor dayandık ve arkadaşla karar verdik hemen, ikinci yarıya girmedik * . ikimiz aynı anda girmeyelimi aramızda konuştuk, ikimizinde içinden geçmiş ikinci yarıya girmemek. sakın bu aktörlerin sevenleri bana kızmasın çünkü kötü ise kötü demek lazım. hiç anlamıyorum kötü filme sırf sevdikleri var diye 4-5 yıldız verenleri veya -10 ile +10 arasında +9, +10 puan verenleri. filme kötü puan vermeniz o kişiyi, kişileri sevmediğiniz anlamına gelmez.. evet oyuncuları bende oyunculuklarını seviyorum filmlerden ama bu film olmamış hele de bu isime. ''o çok tatlı'' duyunca filmden çok içi ferah kalkacağını sanıyorsunuz ama tam bir şok yaşadık filmden. dram komedi denmiş ama tamamen dram, multi super dram.. ünlü oyunculara kızmıştım böylee bir filmde oynasıkları için ama senaryoyu okuyunca belki böyle kötü çekileceğini anlamamışlardır..

1997 den bu yıla film hala hafızamda o çektirdiği stres. sanırım yönetmen bu dramı, çığlıkları uzun ve gereçkci yaşatmak istemiş, bu açıdan başarılı .. o dönem avrupa'da çekilmiş bir film diye aklımda kalmış bir film festivali için diye aklımda kalmış.. cannes film festivali de olabili o festival.. (bkz: cannes ile oscar arasındaki farklar) (bkz: cannes) (bkz: cannes film festivalinde topuklu giyme zorunluluğu)

vizyon tarihi 12 aralık 1997 (1s 40dk)
    yönetmen nick cassavetes
    oyuncular: sean penn, robin wright, john travolta devamı
    tür dramatik komedi
    ülke abd, fransa
  • 97 senesinde sinemada izleme şerefine nail olduğum bir ayrı film. sean penn döktürür...
hesabın var mı? giriş yap