• anladığımız kadarıyla götü boklu ekşiciler, kızcağızın abisinden babasından daha iyi biliyor durumu. ya bi siktirin amk. tanrı rahmet etsin de, ışıklar içinde uyusun de ne bileyim inancına göre bi temenni de bulun. acılı aileyi hiç düşünen yok.

bu orospu çocukları istiyor ki gerçekten 1 lira yüzünden insanlar ölsün. iki yüzlü gavatlar.
  • sözlüğün iyiden iyiye beyinsiz dolduğunu bir kez daha yüze çarpan başlık.

kızın ağır mental sorunları olduğu çok bariz. önceden de intihar girişimleri olmuş(çok olası), klinik tedavi de görmüş. gerek dış görünüşü, gerek yalnızlığı, gerek bilemeyeceğimiz bin bir türlü sebepten majör depresyonu iyiden iyiye artmış ve kardeşimiz canına kıymış.
    her intihar eden parasızlıktan, siyasi/politik sebeplerden intihar ediyor falan mı sanıyorsunuz oğlum siz? bu ülkede her gün onlarca kişi canına kıyıyordur aloo siktirin gidin her hangi bir psikiyatri kliniğinin yatış bölümünde dolaşın bakın nasıl insanlar var, nasıl hayatlar yaşanıyor.

mıç mıç yok kalbimizdesin, yok affetmeyeceğiz, yok melek oldu uçtu günahı x'in boynuna bilmem ne. günah varsa ortada, suçlusu gerekli psikolojik desteği sağlayamayan ailesindedir. her boktan siyasi popülist primler kasmayın. komik görünüyor uzaktan.

not: malum kişinin sesine bile katlanamayan biri.
  • babanın birileri tarafından açık açık ''tembih'' edildiğinin anlaşıldığı açıklamadır.
  • açıklamayı duyunca kızcağızı daha iyi anlıyorsunuz. o aileyle yalnız hissetmemesi imkansızmış! olmayan onurunu ve gururunu kurtarmak için (!) açıklama yapmış zahmet edip.asıl o onur ve gurur vefatında dahi arkasında duramadığın kızında varmış sende değil zavallı !!
  • abisinin yaptigi roportajda ise ". tüm bunlara rağmen ailecek yaşadığımız sosyoekonomik durum, kardeşimizin sosyal ağlarda maruz kaldığı siber zorbalık ile duyarlı ve hassas kişilik yapısı kendisinin yaşama azmini bitirmiştir."
    ailenin geçmişte yaşadığı sosyoekonomik sorunlar nedeniyle istanbul valiliği, güngören belediyesi ve istanbul büyükşehir belediyesi'ne başvurduklarını aktaran ünli, "kanunun uygun gördüğü ayni ve nakdi yardım almıştır. okuyan kardeşlerime öğrenci yardımı verilmiştir. ailemiz sosyal yardım kartı almıştır. dini bayramlarda gıda yardımı almıştır" ifadelerini kullandı." ifadeleri var. madem 3 tane evin var, aylik gelirin de 10 bini geciyor, o vakit niye oglun bunlari soyluyor?
    muhtemelen oglunun tip doktoru olarak atamasi yapilmaz diye korkutmuslar.
    yazik lan su ulke insanina. bir insan durduk yere kizinin ölümünün yasi devam ederken devleti kotulemek icin boyle yapiyorlar demez.
  • rahmetlinin eski yazılarını kullanıcı adıyla okudum rehabilitasyon merkezinde yattığını falan yazmış isteyenler bakıp okur, belli ki kızın psikolojik sorunları vardi, çoğu insan dış görünüşüyle dalga gecmiş yazilarda, burada devletten çok insanlarin da bilinçlenmesi gerektiğini anlamaniz gerek.
    kimseyle dalga geçmeyin, şaka bile olsa.
  • ailesi ne derse desin. kiz bir sekilde yalnizlasmis ve cikis yolu bulamamis. ekonomik olarak sorun yoktu, hersey yolundaydi aciklamasini yapiyorsunuz ama bu kiz niye ekonomik sorunlarindan bahsetmis?

neden kendisini sahipsiz hissetmis? ailesinin aciklamasi benim gözümde degersizdir.

cevremizdeki dramlara lütfen acik olalim. yapabilecegimiz birseyler mutlaka vardir. bu canlar yok olmasin.
  • babasi 10 numara 5 yıldız çomarmis onu anladik da,ben bastan beridir bu kizcagizin paradan dolayı intihar ettiğini düşünmüyorum...kartımda son 1 tl var tweeti 7 kasım,tam 2 ay önce atılmış...2 aydır bu kız ac mi geziyor? muhtemelen hayır.. peki neden? neden şu,kız 2 tane orul orul orospu çocuğunun dalga geçip siber zorbalık yapmasından depresyona girip intihar ediyor.
    ah bu önyargılar ah bu dış görünüş takıntıları! size ne lan! sosyal medya herkesin mali! zayıf şişman güzel çirkin engelli sağlıklı herkes burayı kullanabilir! 2 dakika gülmek için insanları nasıl.depresyona sokabiliyorsunuz bu nasıl vicdan ben anlamıyorum !!! allah da sizi kahretsin! bu kızla kim dalga geçtiyse hepsine vebali tek tek geçecek ben biliyorum...nur içinde yat sibel..
  • algıya kurban olan psikiyatrik sorunlu bir kızdı sibel, yazık oldu. yılbaşında eğlenmeye giden, starbucks'tayım bekliyorum diye paylaşım yaoan, 7/24 internette takılan dahası gencecik bir üniversite öğrencisi, kimsesiz kalsa dahi sırf param yok diye intihar etmezdi zaten.

bu durum için intihar edilecek olsa memlekette insan kalmazdı zaten. en üzücü durum ise zaten intiharın genel psikolojisi olan başkalarına ders vermek ve dikkat çekmek güdüsü, hâlihazırda psikolojisi bozuk gençleri de etkiliyor ve iki gündür bunu siyasi malzeme hâline getirenler(samimi olanları tenzih ederim) tarafından gençler de bir nevi intihara teşvik ediliyor.
  • herkesin anne ve baba olmamasi gerektiginin ispati gibi aciklamadir.
hesabın var mı? giriş yap