• ben hep ikisine bir basiyorum.ne zaman iki butonlu bir klozette olduğumu farketsem hesap kol gibi geliyorda ondan.
  • türkiye'de hiç bir mütahhit hiç bir tesisatçı bunları ayrı ayrı bağlamakla uğraşmayacağı için ikisi de aynı işi yapan butonlardır.
  • başlığı okuyup (bkz: 25 litre belgesel) i izledikten sonra iklim krizine meydan okumaya başlıyorsunuz. bilginin büyüğü küçüğü olmaz ama bu müthiş bilgi.
  • az sıçtım çok sıçtım dedirten muhabbet.
  • klozete bırakılan şaheser büyük boyutlarda olduğunda bir büyük bir küçük buton şeklinde de iş gören hede.
  • bu yaşımda öğrendiğim muazzam bir bilgi. koşa koşa deneyip biraz su israfı yapmış olabilirim ama bundan sonra kesinlikle bu bilgiyi kullanacağım *
  • içinizden çıkanlara göre basmanız gereken, aşırı çağa uygun ama türkiye gibi ortadoğu ülkesinin köylü ve çökelek kokulu halkına hitap etmeyecek icat.

evet su tasarrufu ve uzun vadede doğa için mükemmel bir olay bu çift sifonculuk. maliyetli olduğu için çoğumuzun evinde yok, elit sayılan avm’lerse görebiliyoruz ama gözlemlediğim birçok klozette küçük buton bozuk oluyor.

bir buton neden bozulur? hayvan gibi tüm gücünüzle abanarak basmaktan bozulur. gördüğüm tüm çift sifonların küçüğü bozuktu. eyy tük halkı sen eğitilmez bir güruhsun. ha suriler mi ? onların zaten allah belalarını vere...
  • bence mantıklıdır.
    yazar fazla düşünmemiş
hesabın var mı? giriş yap