• istanbul 2. fikri ve sınai haklar hukuk mahkemesi'nin değerli hakimleri, savcıları, mübaşirleri, özel kalemleri, çaycıları ve diğer tüm emeği geçenlerini saygıyla selamlıyorum efenim. bahsi geçen mahkemece erişime engellenmiş sitedir, tarihin tozlu raflarında yerini alan aynı zamanda. doğru karardır, alkışlıyorum avuçlarım patlarcasına..
  • bir tatil şirketi ve bir benzin istasyonu ile olan problemimi kısa sürede çözmemi sağlamış sitedir.
    kapatılmasını kınıyorum.
    not: google dns kullanıyorsanız ulaşabiliyorsunuz.
  • sikayet-var.com domaini bana ait olandır. isterlerse kendilerine yayın hayatına devam etmeleri için satabilirim.
  • zaman gazetesi ile ilgili şöyle bir şikayetin konu olduğu, nedense zaman geçirmek için merak ettiğim markaların şikayetlerini okuyup kendimce yorum yaptığım site. eğlenceli gibi.

http://www.sikayetvar.com/…n-iptal-edilmemesi/69r9o
  • yazılan şikayetleri sadece "redaksiyon aşaması" na sokup çıkaran, gerisine karışmayıp başka da bir halta yaramayan bir ekibe sahip web sitesi.
  • yazdığım şikayet sonrasında şikayetçi olduğum firma tarafından hemen geri dönüş aldığım web sitesi. 6 gündür beni umursamayan alışveriş sitesi, sikayetvar.com'a yazdıktan 1 saat sonra beni aradı, sorunumu çözdü, hediye verdi ve şikayetimi kaldırmamı istedi.
  • 700 karakterlik yere şikayetimi sığdıramadığımdan kendisinden şikayetçi olduğum site. bu ne olm tweet mi atıyoruz sms mi gönderiyoruz? nasıl bir sınırlandırmadır?...
  • şikayet yazmayı iyice zorlaştırmış site, sanırım taktiksel bir şey olsa gerek bence millet herşeyi şikayet etmesin diye yaptılar , derdini anlatırken karakter sınırlamasına takılıyorsun. şikayet giriş-gelişme-sonuç bölümüne ayrılacak olsa "gelişme" bölümünde tıkanıyorsun, sırf bu bölüme kadarını yayınlasan sanki hatalı kişi benmişim gibi anlaşılıyor. sesli harfleri silerek yazayım dedim ama bu seferde "sn msglsn glb iyi gclr" tadında olacak diye yazamadım. her türlü mağdurum.

(bkz: ezik adam)
  • hiçbir işe yaramayan bir site haline gelmiştir. şikayete firmalar standart bir cevap veriyor ve iş bitiyor, %100 cevap oranı logosunu kapıveriyor. iyi de arkadaş gelen her şikayete aynı metni yazmak zor bir iş mi ki? son iki şikayetimin ikisi de bir çözüme ulaşmadan sonuçlandı.
  • uzun zamandır iletişime geçemediğim alışveriş sitesinin, şikayet kaydından sonra beni aramalarını sağlayan aracı site.

bir çok şikayete bakıldığında aslında bu sitenin de ticari kaygılar güttüğü anlaşılıyor. fakat en azından ben buraya şikayeti kaydettikten sonra aradılar ve işimi halledebildim.
hesabın var mı? giriş yap