• sık sık yaptığım eylem. aha lan bunun fiyatı iyiymiş deyip, yeni sekmede falan açıp, uzun süre açık bırakıyorum sekmeyi ama sonra kapatıyorum. arada bir şımarıp pahalı arabalara da bakıyorum. öyle işte.

ekleme: araba aldım, hala bakıyorum.
  • araba almayı düşünenler için rutin bir işlem. yalnız fiyatlarda yakıyor yahu.
  • görüyorum ve arttırıyorum.
    yaşlandık aga.
    (bkz: sahibinden.com'da klasik araçlara bakmak)
  • önce 5000-15000 bandında, fiyatı karşılanabilecek araçlara bakarak başlayan bu serüven "aslında o kadar para versem biraz daha fazla da verebilirim" diye diye inanılması güç miktarlara çıkar. helikopter mi gulet mi diye düşünmüşlüğüm var, o derece...
  • aaa bu benim diye atlayacakken yazılanları görünce kendimi sorgulatmıştır. ama millet [http://www.sahibinden.com/…k-isitma-159725053/detay :/]
  • her gün bir kere yaptığım eylem. bıkmıyorum, usanmıyorum arkadaş. bir gün açıp acaba porsche alabilir miyim diyorum, bir gün roadsterlara bakıyorum, başka bir zaman canım suv çekiyor... böyle gidiyor. kredi çekmeden birikimimle almak istiyorum. tamamlıyorum miktarı, bu sefer de problem şekil değiştiriyor. birinin parası birikince dur az daha biriktireyim de öbürünü alayım diyorum. yerleşik bir hayatım olana kadar hep biriktiricem sanırım. o zamana kadar da sürekli arabalara bakıcam.
  • bol bol klasik araçlara bakıyorum. hepside bir birinden pahalı ve babam yaşında. aralarında karşılaştırmalar yapıyorum falan. bu arada bırak klasik arabayı herhangi bir arabam yok. genelde bakma işlemim 3 yaşında ki oğlum için sipariş ettiğim kumandalı araba ile sonuçlanıyor.
  • bu site nasil bir fenomen olduysa her seyin piyasa fiyatini belirliyor. sik sik yaptigim eylem kendisi. cogu zaman araba ilanlarina bakmak. hatta sahip oldugum arabalarin hepsi de oradan bulunmus araclar. hepsini de oradan sattim. o yuzden bos beles bakici sayilmam. arada sirada dslr fotograf makinalarinada bakip biraz renk katiyorum.
  • bağzı geceler can sıkıntısından yaptıgım eylem. kategorileri farklı cins cins arabaları inceliyorum. bazen sahibini arayıp hasar kaydı var mı yok mu soruyorum. arada bir telefonda pazarlık yaptıgım oluyor, arabayi güzel bir fiyata indiriyorum ama 3 kuruş param yok. öyle bakakalıyorum ekrana.
  • sıklıkla yaptığımdır. yeminle birleşip bi klüp kuralım lan bence. sayımız baya çok.

ofis çalışanının dostudur sahibinden.
hesabın var mı? giriş yap