• an itibari ile icinde bulundugum nilufer turizm aracindaki medya ekraninin uzerinde yazan marka. isin ilginci ekran android isletim sistemine ve usb girisine sahip.

android usb olayini daha yeni tanitimi yapilmis ics ile kullanilmaya baslamayacak miydi? nasi yani lan!
  • resistive desen resistive değil, capative diyeni çiğ çiğ yerim, bunca senelik elektronik mühendisiyim bir elektronik aygıtla bu kadar uzun süre cebelleşmedim. ağlıyor ve entry giriyorum iyi ki ulusoyda sınırsız peçete servisi var. bu teraneyi kullanan seyahat şirketlerine kafam girsin
  • pamukkale turizm otobüs firmasının da kullandığı, dünyanın en gereksiz araç multimedia sistemi. dün gece istanbula gelirken açayım biraz tv izleyeyim dedim. 2 sn görüntü verdikten sonra sinyal yok diyip kapanıyor. ee o zaman biraz müzik dinleyeyim dedim. içinde hiç müzik yok. ehh hiç değilse film izleyeyim keyfime bakayım dedim. o ne lan. filmleri internetten stream ediyor. zaten net iğrenç. 1.5 saatlik filmi 2-2.5 saatte bitirdim. ikinci filme başladım net gitti. film yarıda kaldı. yapacağınız işi s.....m.
  • tasarımında rol alanların amına koyayım, satın alanların da ayrıca. lan insan hiç mi test etmez kullanıcı tecrübesini. arayüz bütün versiyonlarda leş, hele yenisinde her menü geçişinde fragman izletiyor.

200tl'lik üçüncü sınıf tablet bile daha guzel bir deneyim sunar.
  • anadolu turizm'in de kullandığı teknoloji. eski teknolojinin verdiği o iğrençlik hissini sonuna kadar yaşatıyor.
  • otobuslerde kullanılan tv sistemlerinin açık ara en kalitesizidir.
  • 2. sınıf otobüs firmalarında çalıştığı görülmemiş sefil markadır. kamil koç, varan, ulusoy gibi firmalar görece daha fazla titizlendikleri için sıkıntı yaşatmayabilirler. ama pamukkale turizm, metro turizm ve diğer vasat şirketlerle seyahat edenler, biletlerini alırken televizyon/internet/usb türünden sunumlara kesinlikle aldanmamalılar: http://www.simroll.com.tr/referanslar

8 eylül 2015 akşamı pamukkale turizm'le yaşadığım deneyimde ise bakın nasıl bir hoyratlığa tanık oldum: aklı selim sürücü yola çıkıldığından beri çalışmayan simroll için arıza bildirimini ancak ve ancak esenler otogar'a yaklaşırken yapmayı tercih etti. sebebi de bir sonraki seferin yolcularının şikayetçi olacağının aklına o dakikalarda gelmesiydi. yol boyunca yolcuların mağduriyet yaşamasını önemsemesi değil. ben, şarj ve 3g tedbirli olduğum ve bu türden firmalara güvenmediğim için simroll meselesiyle başımın ağrımasına izin vermedim.

neyse.. en önde oturduğum için konuşmalara birebir şahidim: simroll'u arayan öfkeli pamukkale turizm sürücüsü arızanın giderilmesi için 45 dakika sonra gelineceğini öğrenince haliyle durumu amirine bildirdi. amirinden gelen cevap ise "kaç yolcu kaldı?... iyi.. kalanları alibeyköy'e ve dudullu'ya bir şekilde aktartın..."

işte, filmin bir kez daha koptuğu yer burasıydı. simroll denilen uyduruk markanın arızası, bu arızayı geç bildiren sürücünün kifayetsizliği, pamukkale turizm'in amirinin kalan yaklaşık 15 yolcuyu esenler otogar'da minibüslerle aktarma ve yeniden bavul sefaletine terk etme talimatı hepimizi bir kez daha gerim gerim gerdi. araçtaki kalp rahatsızlığı olan bayanın (yolda aksiyon olunca, hasta insanların varlığını öğreniveriyorsunuz haliyle) ısrarla 'aktartma yaptırmayın, lütfen..' demesine rağmen inatçı sürücünün 'bana işimi öğretmeyin, talimat bekliyorum' ikazıyla susmak zorunda kaldık. elbette bu kendini bilmez sürücüye orada haddini bildirmek isterdik lakin kalp hastası yolcuyu düşünerek alttan aldık. hiç bir işe yaramayacağını bile bile de şikayet edeceğimize dair bir kaç yolcu birbirimize söz verdik. sonuçta hiç bir aktarma itirazını dinlemeyen sürücü, allah'ın yardımıyla 'aktartma yapacak araç bulunamadı' haberini alınca aynı otobüsle seyahatimizi sonlandırdık.

bu entry'yi de simroll'e güvenip olmayan konforlarından pohpohlaya pohpohlaya bahsedip, yolcu avlamaya çalışan seyahat firmalarını selamlamak için yazdım.
  • önümde kelek gibi duran şey.. ankaraya kadar çalışırsa film izlerim.. pek de mümkün gözükmüyor..
  • dünyanın en kötü yazılımlarına sahip araç multimedia vıdı vıdıları. kısıtlı android bilgim ile 48 saatte çok daha iyi ve stabilini yapabilirim. komşunun zeki çocuğuna mı yaptırıyorlar acaba yazılımlarını anlamıyorum.
  • son derece sacma bi marka. ne usb dogru duzgun calisiyor, ne de diger ozellikleri.
hesabın var mı? giriş yap