• bir kaç gün önce açmayı düşündüğüm başlıktı ve teşekkürler açılmış.

“bakın ben sinemaya da gittim, dehşet sosyalim” imajı verip, hayatını instagramda yaşayan insanlardır. ilgi dağıtırlar, sinir bozarlar, görgüsüz ve gereksizlerdir.
  • " sinemada instagram hikayesi atan insanlar" diye değiştirilmesi gerektiğini düşündüğüm başlıktır.
  • son bir yıl içerisinde iyice çığırından çıkmış durumun kavramanı olan düşüncesiz kişilerdir.

bu insanların laftan anlayacakları yok, bence özellikle zinvir sinema sahipleri ve yapımcılar telefonuna kayıt yapanları korsan suölamasıyla şikayet etmeli, bir nokyada bu olaya dur denilmeli. yoksa bizim gibi toplumlarda sözde kültürlü üniversite öğrencisi ergen kafalar sinema keyfinin içine etmeye devam edecek ve sinema severleri soğutacaklar.

mısır dahi rahatsız ediciyken, sineöa ritüelinin bir parçası olarak kabullenilenilir oluyor ancak katanlık salonda parlak ekranlarıyla bazı zamanlarda flaş kullanamarak çekim yapan ergenler hayattan bezidiriyor insanı.
    tabii para verip girdiğin filmde 40 dakika reklam izleten cinemaximum bunu dert etmiyordur pek.

ayrıca daha kökten bir çözüm getirenler de bulunmaktaymış:
    (bkz: sinemada telefonuyla uğraşıp duranı çekip vurmak)

edit: rica etsem başlıktaki yazım hatası düzeltilebilir mi acaba?
  • kapat ak'mun telefonunu deyi bağırabileceğimiz insanlardır.
  • atmakta bir sakınca bulmadığım eylem. ben şahsen ne zaman hangi filmi izledim diye binevi sinema günlüğüm gibi kullanıyorum
  • her şeyden bir şey çıkarmanıza hayranım. ne güzel kafalar var şaşırıyorum. insanlar hoşlarına giden şeyleri paylaşıyorlar instagramın amacı zaten paylaşmak. bu tarz hesaplar kullanan kişilerin paylaşım yapması kadar normal bir durum yokken bunu ilk defa görür gibi tepki vermek hangi kafanın dünyası ?
  • hiç atmadım ciddiyim ve çok sinemaya giderim
hesabın var mı? giriş yap