• okul müdürü ve hocamın hocamın ellerinden öperim. bu devirde bu hareketi yapmak cesaret ister. en doğru kararı vermişler. ülkeyi siyasal islam bataklığından sizin gibi öğretmenler kurtaracak.

türbana lafım yok herkes istediğine inanmakta istediği gibi giyinmekte özgür. ama 4. sınıfa giden çocuğa türban giydirmek neresinden bakarsanız bakın saçmadır. her şeyden önce çocuk o çocuk.
  • valla saf bu ogretmen ve okul muduru.

olay aynen soyle olmustur;
    bir ilkokul ogrencisi basi kapali okula gelmistir.
    ogretmen risk almamak adina okul mudurune konuyu danismistir.
    okul muduru de el mahkum; yonetmelikleri uygulayip ogrenciyi derse almamistir.
    sonuc olarak ikisi de aciga alinmis.

peki yapilmasi gereken nedir?
    hemen ilce milii egitim mudurlugune ve hatta bakanliga ve hatta cumhurbaskanligi makamina resmi yazi yazilarak cevap beklenmeli.
    gelen cevap uzerine ogrencinin okula girip girmemesine karar verilmelidir.

siz kimsiniz ki memur halinizle yonetmeligi uygulayip, kanuna, nizama uygun olmaya calisiyorsunuz.

ne ugrasiyorsunuz kardesim; birakin terorist ve din dusmani baskalari olsun.
    resmi yaziyi alan bakanliktaki memurlar ugrassin...

dusunsenize bakanlik ya da cumhurbaskanligi okula al dese dert alma dese dert.
    al dese kanuna uymayacak,
    alma dese basortusu dusmaninolacak.
    cok pis asisti kacirmis hocadir kendisi.

tanim: acemi memur hatasidir.

edit: memurlari asagiladigimi soyleyen diger memurlar nickime bakin lutfen:)
  • başını örtmek için 4. sınıf çok geç. kız çocuğunun başı kundaktayken örtülmeli.
    not: ironi içerir
  • hep soyledim, söylemektende vazgeçmeyeceğim. türban olayı yıllarca fetö terör örgütünün devlete sızmak için deştiği, kendilerince sorun olan bir olaydı. bu vesile ile mağduriyet yaratak devletin kurumlarına sızdılar. yöntem aynı oyuncular da!!
    z kuşağı yermi bunu!
  • 3-4 ay gündemde kalması gereken mesele
  • sabah sabah neresinden tutsan elinde kalan bir haber daha . zor ve yorucu bir ülkede yaşıyoruz. gerçek sorunlarımız yerine bu enbesil aptallıklarla boğuşup duruyoruz. sanırım bu vesileyle ilkokullarda türban serbest bırakılır .
  • (bkz: izmir'de okula alınmayan başörtülü öğrenci)

ısıtıp ısıtıp önümüze getirmeye doymadılar.
  • birileri için bulunmaz fırsat:

(bkz: mağduriyet is loading)
  • başlık yanlış açılmış.

"yönetmeliği uygulamaya çalıştığı için açığa alınan okul müdürü" olabilirdi doğrusu.
  • sapık baba. 10 yaşındaki çocuğuna bakıp bu kıza bakıp seks düşünebilirler mi dedin! 10 yaşında ben arkadaşlarımla saklambaç oynuyordum dereden tutulduğuma inanıyordum be adam.
hesabın var mı? giriş yap