• silahlı kuvvetlerin henuz kurtulduğu hastalık. taze hüramiral pardon karacıydı o hürgeneral.
  • askere gitmek üzere olan erkek psikolojisi üzerine kitap yazabilecek kıvama gelmiş bir insandır. zira bazı korkuları vardır :

-komutanım burası çok tozlu ve sıcak
    -bozma lan esas duruşunu
    -hımmınınzkkymm..

(bkz: iskilli buzuk dingilder)
  • yaşı ile ilgili esprilerim ve kendisinin nickinin hikayesini duyduktan sonra; abi 2-3 sene sonra değişirse prostat yap nickini dememe rağmen beni dövmemiş, hatta bu espriye gülmüş süper adamdır, takım arkadaşımdır. saygım sonsuz. video kırpabilsem defansif anlayışını (terkib maçında yaptıklarını) youtube vasıtasıyla dünya ile de paylaşacağım ama ne yazık ki bu konuda biraz kabiliyetsizim.
  • adam benjamin button beyler. yaşı ilerledikçe futbolu gençleşiyor. ayrıca çoğu konudaki net yorumlarının hastasıyız.

(bkz: huysuz ihtiyar)
  • kaşlarım arasına domdom kurşunu değdi
    bir ağrı vurdu beni
    bin ağrı beni yendi

ah dedim ağladım
    alnımı bağladım
    doldi yar burnum doldi
    aferin sinüs dedi
    migren ağrısı değil
    domdom kurşunu değdi

gel gel sümüğe gel
    gel gel sümüğe gel
    gel gel sümüğe gel burnuma
    dom dom kurşunu

(bkz: bu girdi ağır ilaç etkisinde yazılmıştır)
  • büyükcene bir enjektör ve serum fizyolojik ile cok güzel rahatlatilan hastalik evde tuzlu suyla yapacaksaniz suyu kaynatiniz house md nin bir bölümünde musluk suyuyla burnunu temizleyen adam cok fena hasta oluyodu o günden beri fobimdir steril serumla yapiyorum artik.
  • bıktım anasını avradını sikiyim ölmek üzereyim ölmek
  • reset fc nin kazandırdıklarından. çok görüşmeyiz etmeyiz ama ne zaman bu adamdan bir msj falan gelse istemsiz gülüyorum. allah ağlatmasın :)
  • kendini hakan ünsal zannedip boyuna sol kanattan bindiren, sonra götü başı atan kazma defans oyuncusudur.
    ama severiz o ayrı.*
  • hakkımda bu kadar çok entry görünce bi an öldüm sandım ki yanılmışım. onlar zaten ordaymış. askerlik psikolojisi bünyemi bozmuş. evet o şimdi asker. aslında teknik ve yasal olarak bu entry'nin ilk giriş tarihinden bir gün sonra asker. geleceği belirsiz, ne olacağı, nasıl biteceği alacakaranlık bir asker.****

büyük ihtimalle yedek subay bir asker. evde dünya güzeli bir bekleyeni, olan bir asker. arkasında dostlarını, ailesini, evini* bırakıp vatani görevini yapacak olan bir asker.

tamam kabul ediyorum, isteyerek gitmiyorum. ayaklarım geri geri adım atıyor ama gitmek gerek. vatan borcu namus borcudur ne de olsa.

evet; mehter marşıyla ilerliyoruz. ceddin deden, ceddin baban...
hesabın var mı? giriş yap