• bildiğin hal9000.

meğersem skynet ve dünyanın sonu apple yüzünden gelecekmiş.

adama mesaj geliyor bunu asistana okutuyor, yarın randevum var mı diyor, yok cevabını alınca yine asistana karşı tarafa buluşalım diye mesaj attırıyor.

umarım türkçede bizim aksanları argoları falan da anlar.

"kanka ne yapıyorsun"

oku bakim siri.. <okur>

yarın meşgul müyüz var mı karı kız bi işler bişiler?

abi yok valla bırak onu ufukta am görünmüyor*.

tamam şimdi yeşim'e mesaj çak geliyorsa o bi de kankamla ortamlara akalım yeşim'e söyle varsa kız arkadaşını da getirsin. yoksa da sadece kankamla piizleniriz ona göre mesajları at arsızca yaladım.

abi eyvallah da şu tarz yumuşak şakalar yapmasan diyorum.

akıllı dedik ukala çıktı tamam ulen uzatma işte.. hibino seni.
  • apple'ın türklerin kullanım alışkanlıklarını görünce yaptığından utanacağını düşündüğüm teknoloji. bu iphone 4s'i alan vatandaşlarımızın hangisinin, ''hişşt, iphone, sikerim belanı lan yavşak'' demeyeceğini garanti edebilirsin? ya da hangisinin mahmut abi bak iphone'a ne öğrettim diyerek, telefonlarının mahmut abiye o droid sesiyle ''oğğrospu çocuğu'' dediğini gördüğünde mutlu olmayacağını söyleyebilirsin. yazıklar olsun sana apple, şimdi herkes telefonuma, ''nabıyon yarram?'' diyecek.
  • kendisi için yeni app hazırlama çalışmalarına başlıyorum hemen..
    (bkz: siri'yi tavla)
  • yeni iphone'da ki en guzel ozellik bu simdilik kanimca. acaba ios 5'in mi bir ozelligi yoksa sadece iphone 4s'e mi ozgu merak ettim.
  • yeni arkadasimiz. kendisiyle telefonla sohbet etme donemi de baslamis oluyor.
  • ise giderken üzerime bır sey alayım mi dendiğinde "evet olabilir" diyerek hava durumunu ekrana getiren sey. apple! annemin yerine geçemezsin tamam mı!!!
  • siri: "where the hell is the iphone 5, huh?"
    https://twitter.com/…rast/status/121291555393900545
  • sadece iphone 4s'te olacakmis. ios 5'le gelecek bir sey degilmis.
  • iyi, güzel de pratikte çok tercih edilecek mi merak ediyorum. android alırken ağzımı çok sulandıran konuşarak yazı yazma olayını toplasan üç kere falan kullanmışımdır herhalde.
hesabın var mı? giriş yap