• 30 yaş üstü ve evliyim,ama sırt çantamı hergün yanıma alıyorum;
    laptop
    not defterim,
    şarj aletleri,
    kitabım,
    ve diğerleri.

sırt çantası büyük rahatlık,sanki kaplumbağa misali evimizi sırtımızda taşır gibi :) neye elimi atsam çıkıyor çantadan.
  • yav adamın belki şarj aleti, yedek kıyafeti, suyu, çorabı, kitabı vs vs. poşetle gezeceğine her daim hazırlıklı insandır. istediği her şeyi çantasına atar ardına bakmaz.

siz bir de evlenin o zaman o sırt çantası nasıl hayatınızı kurtarıyor anlarsınız.

edit: imla
  • çantasının içindekilere göz atacak olursak, bekar olmasından mütevellit;

mesir macunu, birkaç prezervatif, kayganlaştırıcı jel, geciktirici sprey, ereksiyon destekçisi bir miktar hap, kelepçe ve kırbaç bulunabilir.

insanları ayrıştırdığınız başlığınıza tüküreyim. bizi de alet ediyorsunuz ya bu gereksizliğe, allah tümden belamızı versin.

sonuç olarak; toplu taşıma araçlarında çantasını çıkarıyorsa sıkıntı yaratmaz.
  • ben. üstüne bakirim bir de.
  • takım elbise giyip sırt çantasıyla dolaşan adamlar olarak açılsa daha genel bir tabir olurdu.

bunlar ergenken okul servisiyle eve gidip gelmemiş, çantasını servis koltuğuna fırlatmanın tadına varamamış insanlardır.

aranızda hala bunu yapanlar varsa yapmayın, gözüm kanıyor. ha illa yapacağım diyorsanız da otobüsteyken o çantayı bir zahmet sırtınızdan indirip elinize alın sayın annelerini saygıyla andıklarım. öhm.
  • laptop taşıyordur elinde muhasebeci gibi çantayla gezmesinden iyidir bence
  • kameram, tabletim ve bilgisayarım için sırt çantası kullanıyorum, bence havalı sence ergen duran isveç markası bir de sırt çantam var. evli de olsam sırt çantası ile dolaşırdım. kim bilir, belki sırt çantası ile dolaşan birini bulurum.
  • sırt çantasıyla dolaşanlar bir güruh değildir, çeşitli versiyonlarda farklı eşyalar doldurup taşıyan birbirine taban tabana zıt kişiler ve guruplar olabilir, ancak tek düze bir başlıkta toplamak mümkün değil,bu arada dünyayı ya da ülkeyi dolaşan her milletten insan da olabilir; eyyyy yazar olmuş arkadaş biraz kadraj genişlet, kendine birazcık vizyon kat olmaz mı, ben ve muhteşem olur.... naçizane çaylak önerisi, tabiii şimdilik....
  • lazımsa arkadaşlara söyleyeyim.
hesabın var mı? giriş yap