• stickker'a alternatif olarak doğan, hoş ve değişik etiketler satan instagram sayfası. özel tasarım etiketler sattıklarından dolayı fiyatlar normalin azıcık üstünde fakat takipçileriyle olan interaktif iletişimleri ve yaptıkları jestlerden dolayı gönlümü ışık hızıyla kazandılar.

"bilgisayarınız mac ise güzel durur, değilse mac gibi durur."
  • mükemmel yaratıcılığıyla dikkatimi çekmiş, siparişin hemen ardından ışık hızında gönderisiyle de kalbimi fethetmiş oluşum.

bu arada gerçekten güzel duruyor...
  • ya çekilişlerde ne desem yorumda beğeniyorlar heyecanlanıyorum sonra çekilişi kazanamayınca üzülüyorum ya

ama valla baya hoş şeyler yapıyorlar
  • başarılı bir pazarlama tekniğinin ekmeğini yiyen overrated sticker markası. bir kaç instagram fenomenine yolladıkları stickerlar sayesinde adlarını duyurup, yürüdüler. fakat stickerlarının nesi bu kadar popüler kesinlikle anlamış değilim.

geç gelen edit: instagram storylerinde bu yorumumu paylaşıp, mesaj kutuma bir iki nefret gelmesini sağladıkları için an itibariyle kendilerinden daha da nefret ettim.
  • abi iş yoğğğ diye ağlayan genç kardeşlerimizin ders çıkarması gereken girişimdir. içinde bulunduğumuz çağ bu ve bunun gibi girişimlere para kazandırmaya müsait bir çağdır. kıymetini bilen kazanır. ayrıca tarzlarını sevdim.
  • şeyma subaşı’nın bi boş bakış yarım gülüş’ü ile keşfettiğim, şu ara en çok güldüğüm sayfa galiba, çok ince esprileri yakalamış, sağlam görsellerle desteklemiş etiketleri var, tabii favorim “kudurun” en kısa sürede sipariş vereceğim.
  • mayıs sayısından itibaren tuhaf dergi ile iş birliğine başlayan instagram sayfası: sıtaykır, ulaşamayanlar için tuhaf dergi’nin içinde sıtaykırseverlerle buluşmaya başladı, stoklayın, sevdiklerinize alın benden söylemesi...
  • bilgi almak için attığım maile ışık hızında dönerek gönüllerde taht kurmuş, güldüren ve bazen düşündüren* eğlenceli girişimcilik hesabıdır. ekrem imamoğlu için özel çalışmışlar ve bu tatlış parçaları parayla satmak yerine talep edilmesi halinde siparişlerin yanında hediye edeceklermiş. (bkz: her şey çok güzel olacak)
  • bazı çalışmalarını alıp alnıma yapıştırasım var. ekran görüntüsü aldım çoğunun, millete atıp duruyorum cevap vermem gereken durumlarda.
    tuhaf dergiden elimize altı tane geçti sağolsun. birde badilerimle beğendiklerimi alıcam. seviyoruz.
  • "... bacı etiketleme"mottosu ile instagram üzerinden yaratıcı etiketler satışı yapan bacımızdır.
hesabın var mı? giriş yap