• tarihin gelmiş geçmiş en büyük orospu çocuğudur. senin hayattaki hedefini sikiyim.
  • "sen ölürsen herkes uyur."
  • fişe takılı halde duran raid elektro likit'in üzerine konan hayvanat.

harakiri mi yapıyor, gövde gösterisi mi belli değil.
  • saçma bir hayvan.

arkadaş milyon yıl geçmiş, bir hayvan kendini hiç mi geliştirmez yaw ? ulan o kadar bu türe mensup vatandaş öldürülmüş siz hala kendinizi geliştirmeyin.

olm insanlar sizden neden hoşlanmıyor ve öldürüyorlar ?:

1-emdiğiniz yer kaşınıyor
    2-sesiniz ile geceleri bombok geçirtebiliyorsunuz
    3-duvarda ,perdede bilimum yerde leşleriniz iz bırakıyor

bu durumda ne yapmanız lazım :

1-emilen yerin kaşınmamasına sebebiyet verecek yeni bir tür kimyasal kullanmanız
    2-sanayide susturucu yaptırmanız
    3-ilk ikisini halledin 3. problem çözülür

lan birinizde gelsin delikanlı gibi desin "abi biz paraya kıydık seni rahatsız etmemek için kimyager tuttuk,mühendis tuttuk, aramızdaki problemleri çözdük. evde çoluk çocuk aç, eve kan götürmek icap eder" yeminle 1 ünite kanı bağışlayacam şerefsizin 7 sülalesine, ama yoook illlaa vzzvzzzzvızzz sesi, illa kaşıntı... ibneler ...
  • eski sinekler, yani bundan 10-15 sene önceki sinekler, direkt duvara falan açık yerlere konarlardı kolayca bulur yapıştırırdık. şimdikiler uyanık. halıya, dolap üstüne, koyu renkli yerlere konuyorlar uğraştırıyorlar bir ton. pusu kuruyorlar resmen.
  • birinci gün. psikiatri sınavına çalışıyorum. her şey çok güzel. sivrisinekler biraz fazla ama sorun değil. birkaç tanesini öldürdüm, biri kocamandı. yarın bi sinkov almalıyım uğraşılmaz bunlarla.

ikinci gün. sıcaklardan olacak sivrisinekler arttı. bugün tam 32 tane öldürdüm, hala geliyorlar. sinek ölülerini pencerenin pervazına yığdım, ölü hemcinslerinden yayılan kimyasallar diğerlerini kaçırabilir belki.

üçüncü gün. sinek ölülerinden inşa ettiğim duvar işe yaradı, artık sadece daha dar olan üst pencereden gelebiliyorlar. artan ölülerden ise bir şekilde kurtulmam lazım, kokmaya başladı. badana mahvolmuş durumda, sinekler belli konumlarda kendilerini öldürterek duvarda bir şekil oluşturuyor sanırım, bu bir çeşit harita olabilir.

dördüncü gün. orta büyüklükte bir filoda kanat adamı bağlantısını yitiren merkezin daha çabuk çöktüğünü fark ettim. fireball ile ranged sinekleri halledip sonra kalanları birebir almak özellikle teleport kullanan sivrisineklerde daha etkili. regeneration özelliği olan sineklerde üçüncü öldürmeyi brutal kill şeklinde yapmak lazım.

beşinci gün. beni çok zorlayan bir sivrisineğin cesedini hoş kokulu yağlarla sıvazladım, gözlerine birer tane para koyup yaktım. 40 günlük yasları boyunca sivrisinek öldürmeyeceğim.

altıncı gün. bugün bir sivrisinek yedim.

yedinci gün. bu yazıyı, burada sadece bir adamın bütün bir sivrisinek kolonisine karşı koyup direndiğini bütün insanlığın bilmesi için bırakıyorum. bu günden sonra bütün dünya bilecek ki az, çoğun karşısında durabilir.
  • "guzelim gel buyur istersen duburden sok ama viizzz deme be anam siktin uyku muyku birakmadin" dedirten hayvan.
  • hiç düşünüyor musunuz kedi, köpek, hatta martı, karga gibi canlılara bile methiyeler dizen homo sapiens medeniyeti neden sizi orospu çocuğu, ananızı sikeyim gibi kelimelerle anıyor?

insanların en güzel yerlerini ısırıp ısırıp uykularının en güzel saatlerinde kaşındırdığınız için olabilir mi?

başımızın ucunda kurbağa mı besleyelim?
  • eger bunlar insan olarak yaratilsalardi tum cekleri karsiliksiz cikardi, ayni koltuga iki bilet satarlardi, gicikligina dis macunu tupunu ortadan sikarlardi, tum java kodunu tek satirda yazarlardi.. yani oyle rahatsiz yaratiklardir bunlar..
hesabın var mı? giriş yap