şükela:  tümü | bugün
 • tarihin gelmiş geçmiş en büyük orospu çocuğudur. senin hayattaki hedefini sikiyim.
 • "sen ölürsen herkes uyur."
 • fişe takılı halde duran raid elektro likit'in üzerine konan hayvanat.

  harakiri mi yapıyor, gövde gösterisi mi belli değil.
 • saçma bir hayvan.

  arkadaş milyon yıl geçmiş bir hayvan kendini hiç mi geliştirmez yaw.ulan o kadar bu türe mensup vatandaş öldürülmüş siz hale kendinizi geliştirmeyin.

  olm insanlar sizden neden hoşlanmıyor ve öldürüyorlar sizi :

  1-emdiğiniz yer kaşınıyor
  2-sesiniz ile geceleri bombok geçirtebiliyorsunuz
  3-duvarda ,perdede bilimum yerde leşleriniz iz bırakıyor

  bu durumda ne yapmanız lazım :

  1-emilen yerin kaşınmamasına sebebiyet verecek yeni bir tür kimyasal kullanmanız
  2-sanayide susturucu yaptırmanız
  3-ilk ikisini halledin 3. problem çözülür

  lan birinizde gelsin desin "abi biz paraya kıydık seni rahatsız etmemek için kimyager tuttuk,mühendis tuttuk aramızdaki problemleri çözdük.evde çoluk çocuk aç ,eve kan götürmek icap eder" delikanlı gibi, yeminle 1 ünite kanı bağışlayacam şerefsizin 7 sülalesine ama yoook illlaa vzzvzzzzvızzz sesi illa kaşıntı... ibneler ...
 • bu kadar yüzsüzlükle, birazdan gelip "hacı, maillerime bi beş dakka bakayım" dese şaşırmam. kendi varoluşumu sorgulamadığım gibi seninkini de sorgulamıyorum ama kulağımın çevresinde uçmak da nedir be spaletti?

  belli ki yolunu kaybetmişsin, mülteci gibi sığınmışsın ofise. yapman gereken fazla ayak altında dolaşmadan takılmak, öğlen yemeklerinde arta kalanlara nasiplenmek ve ömrünün sonuna kadar besili sinek gibi semirmekken; sen, bond gibi maceradan maceraya koşuyorsun. koşma!

  geçen senelerde musallat olan sineklerin başına neler geldiğini anlatan power point sunumunu açtırma bana, dayıoğlunu taksim'de dilendirdiğimi göstermek zorunda bırakma beni. lav silahıyla, tüm kabileni tutuşturduğumu, minik kırbacımla tüm amcalarını heder ettiğimi harddiskin derinliklerinden çıkarttırma. senle konuşurmuş gibi entry yazıyorum ama laftan anlamıyorsun ki lan? belki, kelimeleri sinek frekansına çeviren bir converter vardır, fikir almak için buraya yazıyorum. bir gün içinde çözüm gelmezse, hunharca katledeceğim seni sinekçik. hemen ölmek için sineklerin tanrısına yalvaracaksın; ama gözlerimde merhamete dair tek bir gölge bile geçmeyecek.
 • eski sinekler, yani bundan 10-15 sene önceki sinekler, direkt duvara falan açık yerlere konarlardı kolayca bulur yapıştırırdık. şimdikiler uyanık. halıya, dolap üstüne, koyu renkli yerlere konuyorlar uğraştırıyorlar bir ton. pusu kuruyorlar resmen.
 • "guzelim gel buyur istersen duburden sok ama viizzz deme be anam siktin uyku muyku birakmadin" dedirten hayvan.
 • hiç düşünüyor musunuz kedi, köpek, hatta martı, karga gibi canlılara bile methiyeler dizen homo sapiens medeniyeti neden sizi orospu çocuğu, ananızı sikeyim gibi kelimelerle anıyor?

  insanların en güzel yerlerini ısırıp ısırıp uykularının en güzel saatlerinde kaşındırdığınız için olabilir mi?

  başımızın ucunda kurbağa mı besleyelim?
 • birinci gün. psikiatri sınavına çalışıyorum. her şey çok güzel. sivrisinekler biraz fazla ama sorun değil. birkaç tanesini öldürdüm, biri kocamandı. yarın bi sinkov almalıyım uğraşılmaz bunlarla.

  ikinci gün. sıcaklardan olacak sivrisinekler arttı. bugün tam 32 tane öldürdüm, hala geliyorlar. sinek ölülerini pencerenin pervazına yığdım, ölü hemcinslerinden yayılan kimyasallar diğerlerini kaçırabilir belki.

  üçüncü gün. sinek ölülerinden inşa ettiğim duvar işe yaradı, artık sadece daha dar olan üst pencereden gelebiliyorlar. artan ölülerden ise bir şekilde kurtulmam lazım, kokmaya başladı. badana mahvolmuş durumda, sinekler belli konumlarda kendilerini öldürterek duvarda bir şekil oluşturuyor sanırım, bu bir çeşit harita olabilir.

  dördüncü gün. orta büyüklükte bir filoda kanat adamı bağlantısını yitiren merkezin daha çabuk çöktüğünü fark ettim. fireball ile ranged sinekleri halledip sonra kalanları birebir almak özellikle teleport kullanan sivrisineklerde daha etkili. regeneration özelliği olan sineklerde üçüncü öldürmeyi brutal kill şeklinde yapmak lazım.

  beşinci gün. beni çok zorlayan bir sivrisineğin cesedini hoş kokulu yağlarla sıvazladım, gözlerine birer tane para koyup yaktım. 40 günlük yasları boyunca sivrisinek öldürmeyeceğim.

  altıncı gün. bugün bir sivrisinek yedim.

  yedinci gün. bu yazıyı, burada sadece bir adamın bütün bir sivrisinek kolonisine karşı koyup direndiğini bütün insanlığın bilmesi için bırakıyorum. bu günden sonra bütün dünya bilecek ki az, çoğun karşısında durabilir.