• bu ne lan habire önümüze çıkıyor. bi kaç tane salak ve bunları 5 saniye izlemek zorunda kalıyorum. bununla beraber bi de ince bi ses ile müzik uygulaması var. ayrıca popiş ne ey amuga koduklarim

edit: devamını dinledim geldim ve diyor ki o benim kankam dedikodusuz yapamayan!! bunlar orospu çocukluğunu marifet sanıyor ya la
  • dünyanın en gereksiz insanlarının başlattığı akımsı şey. hep de saftirik kızlar çıkıyor youtube reklamında. amına koduklarım.

kertenkele dansı bitti, bu başladı. şunları algılayıp yok eden bir meteor çarpmadı şu gezegene gitti.

edit: kertenkele değil uzaylı dansı olacaktı. hepsi aynı zeka seviyesi ile yapılıyor nasıl olsa.
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz derler de daha önce bu kadar iticisi ile de karşılaşmamıştım, her taraftan çıkmaya başladı. youtube'de video izlerim zart diye video başlamadan bu çıkar, 101 oynarım el biter bu video çıkar vallahi gına geldi. despacito şarkısı ilk çıktığı zaman parodi bir video çıkmıştı; adam ne yapsa o şarkı çalıyordu, buzdolabını açıyor despacito, kitabı açıyor despacito, klozetin kapağını kaldırıyor despacito vs. bu da onun gibi oldu. işin kötü yanı dilime de dolanıyor ofiste falan söylüyorum içimden. neyse, tez zamanda kurtulmak dileğiyle...
  • bu ve benzeri şarkıların hangi algı sonuncunda ortaya çıktığını merak ettiğim aynı zamanda gün içerisinde benim de aşırı doz maruz kalmamdan muzdarip olduğum şarkımsı bir şey.hatta belki de sürekli dış mihraklar dediğimiz fitne, fücur ittifakının, beyin yıkama çalışması bile olabilir ki böyle güzide bir eserin ortaya çıkmasında mantıklı bir sebep göremiyorum.ha bir de başlığı görmemle aklıma düşmüştür ki şimdi yatakta uyumadan, popişinde kurt filan diye sayıkla bakalım sabaha kadar dedim kendime.
  • hay kankanin popisine kazık girsin la. yeter amk yeter ulan.
  • seni de kankanı da popişini de youtubedan nefret ettirdiniz ulan
  • bu şarkıyı yapanın da, değişik değişik videosunu çeken o kezbanların da anasını sikeyim.
  • size bu embesilleri anlatamam kiiiiii.
  • popişinde kurt var sanki yerinde duramıyor ki diye devam eden iğrenç slogan.
  • yeni nesille ilgili son kalan umutlarımızı da yok eden boktan bir akım. ananızında keşke vajişinde kurt olaydı da sizi çıkartmayaydı.
hesabın var mı? giriş yap