29 entry daha
  • bang, wolf, thal, blossom, pirean , untara, blank ile yollarını ayırmış olan organizasyon.

giden oyuncular arasında kazanılınan şampiyonluklarda bilhassa bang ve wolf'un büyük payı vardı. blank'de yine bu şampiyonluklara katkı vermiş bir oyuncuydu.

anlaşılan o ki kötü geçen iki sezonun ardından skt faker etrafında yeni bir takım kurmak istiyor. muhtemelen destek rolünde transfer yapmayacaklar ve effort ile oynayacaklar. bunun dışında orman için eski oyuncuları peanut ve üst koridor için bir zamanlar dünyanın en iyi üst koridoru olarak gösterilen yine peanut ile aynı takımda oynayan khan'ı transfer etmek istiyorlar. adc olarak ise teddy'nin ismi geçiyor.

bana kalırsa bang hala çok iyi bir adc. bence yedek olarak dahi takımda tutmak istedikleri bir oyuncuydu. fakat 2 dünya şampiyonluğu 1 msi şampiyonluğu bulunan bir oyuncuyu takımda tutmak ancak büyük meblağlarla mümkün olacağı için ayrıldı. nitekim peanut ve khan transferleri gerçekleşirse zaten çok fazla para harcayacaklar kaldı ki üzerine ormanda moojin'i de istiyorlar.

sözün özü bu sezon yeniden dünyanın en iyi league of legends takımı olmak konusunda oldukça kararlılar ve kesenin ağzını da açmış görünüyorlar yinede ben olabileceklerini düşünmüyorum.
9 entry daha
hesabın var mı? giriş yap