• abs'si olsa öndekine çarpmayacak, esaslı hocaları olsa kuruldan geçecek, saçı uzun $irin olsa amerikan askeri stilde kestirmeyecek iç mimari çaylagı. kahvaltı manyagı, polo sapıgı, tenis ajanı. ne yapıyorsa bir adım önde oldugum dostum.
  • a$ık oldugunda tutulası zor adam. zıplasa ve havada ayaklarını birbirine çarpsa yeridir. nitekim sevdigi ki$i onu aradıktan sonra depar attıgı ya da bir yere tırmandıgı olmu$tur (bkz: aktur) ancak $irin olması ve bu tür heyecanları ile bilinmesi olu$abilecek yorumları ve tepkileri engellemektedir. bu anlamda a$ıkken içilecek ancak ayrılırken dertle$ilecek insan tipini olu$turmaktadır
  • arkadaşım ci ile yeryüzündeki varlığına şahit olduum, çok tanışmadıımıs halde evinde baara çaara katıla katıla güle monopoli oynadıımıs ama anneleri gelcek die oyun bitmeden bisi evden kovan, boynunda tahtadan kolyesini hatırladıım, kısa saçlı, kardeşine çok benzeyen, paşalimanına gelmesi için kıçımızdan kan getirten kişilik...beni vanlı sanıo...
  • mcdonald's da kızları çekiştirmek istiiceem 2 kişiden biri... şirin yaratık...
  • niye ögrettim offspring'i, sapıttı, bilgi yumagina dönü$türdü; sözlüge akıttı dedigim ki$i, slum"drag racing"ber
  • "suser dempsey'i her yedigimde" (alıntıdır) entry'si ile benle olan ili$kisini sozluk yazarlarıyla payla$mayı uygun goren, frwci, çizimci, yorgan payla$ımcısı. beni uzun zamandır gormuyorsa her seferinde "ozledım seni" diyerek sıcaklık yayabilen cd writer.jüri manyaaa...

-bak $ımdı burada adam konser vericek, nah bu garaja da isterse asagıdan giriyor, isterse merdivenlerden inerek üst kattan. mail liste gönderirim ben bunu.
  • gece yarısında cs dostu, devamında dedikoducu. mutlu bir insan. bir gecede gelen mesaj sayısını istatistiksel data halinde isteyene aktarabilcek güçte. jürileri sevmedigine eminim.
  • doymak bilmiyor; bir de fiyatlar ucuz gelmeyiversin, tadını kaçırıyor adeta. daga çıkmaktadır bol bol, yine de kayak kirası hakkında rakam veremedi; oyuncak oldu. makas atıp bana fotomuhabirlik yaptırdı, yanlız bir tigra bir de seat derim; ezinildi zira. haa bir de bana "çok konu$uyorsun" der kendisi; lütfen onla bir alı$veri$e çıkınız, bir$ey begenmeye çalı$ınız.
  • şahıs cafe dorma gelir, fiyatları görür, dumur olur, gözleri parlar, yemeye başlar, durmaz, fiyat-performans açısından bilkent ile karşılaştırmalı örnekler verir, iskenderine yumulur...
  • şahıs, ikinci *ve üçüncü şahısların refaketinde*, üçüncü şahısın odasına götürülür, üçüncü şahıs tarafından kendisine uygulamalı cs dersi verilir, zayıf kalır, mouse a bahane bulur, fotoğraf makinesini çıkarır ardarda resim çekmeye başlar, ikinci şahıs elde olmayan sebeplerden odayı terketmek zorunda kalır, şahıs la tanıştıklarına memnun oluşurlar, ikinci şahıs tarafından bir dahaki görüşme dörtgözle beklenmeye başlanır...
hesabın var mı? giriş yap