• ön edit: arkadaş beni engelledi çok komik yemin ederim

https://imgyukle.com/i/aaw6wo

john dolmayan'ın türklere ve azerbaycan türklerine ork demesidir. bazı arkadaşlar var burada türkler ırkçıdır diyen onlar özellikle görsün bu hakareti. hayatımda ermeni görmedim lan ben ama herif gelip beni de seni de ork ilan ediyor.

https://www.instagram.com/…qyi/?igshid=lr8pwy54m2gu

edit: gönderinin sağ üstündeki üç noktaya basılıp nefret söylemi olarak şikayet edilebilir. aşağıdaki birçok arkadaşa olduğu gibi instagram bana da "nefret söylemi bulamadık görmek istemiyorsan engelleyebilirsin" gibi gerzekçe bir cevap verdi ama çoğunluk oluşursa belki işe yarar.
  • neredeyse 100 milyon insana ork deyip sonra da ırkçılıktan mı dem vuruyor bunlar. ulan liseli veletler bile şu koca adamlardan daha iyi politika biliyor.
  • “nuke kebab pls” yorumu beni benden aldı.
  • klasik ırkçı söylemlerinden bir tanesi. sanırım artık abd'de de siklenmiyorlar. hayatlarını böyle ezikçe ideolojilerle geçirmeleri çok üzücü, acınası.
    dalga konusu olmaları yakındır. ilk taşı south park attı.
    edit: south park değil family guy olacaktı.

edit: 14 kişi bölümü sormuş. şaşırdım. son bölüm 19. sezon 9. bölüm yani.
  • nefret söylemi nedeniyle şikayet ettikten 5 dakika sonra bildirim geldi, topluluk kurallarımıza uygun olduğundan kaldırmadık diyor. herkes şikayet etse değişir mi bilmiyorum.
  • eşek gibi anırarak ve öküz gibi böğürerek şarkı söyleyen adamlardan şaşırtmayan bir paylaşım.
  • kendisini elf zanneden pezevengin benzetmesi. gtüne kilise orgu girsin a.q.
  • ben en çok şeyi seviyorum : "soad ı sırf türklere ırkçılık yapıyor diye dinlemeyecek miyiz yeaa?? ne alaka abiiieee?? çok malcaaa... o onların sanatı ağbee bize ne düşüncelerindeeenn" diye takılan soktumun gerzek takımına. bir de bunlar atatürkçü ve türk milliyetçisi kesilir yeri gelince. twitch'de de çok var bu mallardan. böyle ikiyüzlülük göremezsin kolay kolay.
  • for the horde ağa
  • nefret söylemi olarak şikayet ettim, iki dakika sonra cevap geldi, cevabı değerlendirme dedim yine olumsuz cevap geldi. bütün bunlar, başka bir ırk için yazılmış olsaydı durum muhtemelen çok farklı olacaktı.
hesabın var mı? giriş yap