• ayıptır denmez öyle. yusuf halaçoğlu abinizi örnek alın. sonra reisi'niz devlet bey sizin de hem partiyle hem ocakla ilişkinizi keser kalırsın ortada.

sonra da başlarsınız yok aslında ben öyle demek istemedim de, başka şey diyecektim de o çıktı ağzımdan da, yok partim / ocağım ne derse o da.

insan bazen susmayı bilmeli.

partinizin tbmm başanlığı seçiminde yaptığı şeyin savunulacak_kotarılacak yönü yok. bir süre susmanız en doğrusu.
  • 2015in ikinci yarısına geçtiğimiz bu vakitte, ülke halâ sağı solu tartışıyor, çaresizlik diz boyu karşınızdaki insanı mümkünse değerlendirmeyin siz.
  • (bkz: fino)
  • - solcu kadar başınıza daş düşsün.

dingil solcu
  • (bkz: oswald spengler)'in saçma salak ve gereksiz, tüm dünyada einheitsbrei olan, kültürel açıdan verimsiz ve üremeyen tipler tanımına uyan ve "mob" olarak nitelendirdiği takımdır.
  • halay cekip ulke kurtarir, pkk destekler, yikanmaz, pis giyinir, suratinda nur kalmamistir, goruldugunde kafanin baska cevrilmesi mide sagligi ve kusmamak icin iyidir.
  • ulan yazmayın şu başlıklara yazacaktım ki, kendim yazmışım yuhh yani. siz yine de yazmayın.
  • atarlar ,tutarlar ,halk için diye ama halkımız ile hiç bir ortak noktaları ve duygu birliktelikleri yoktur.işçiyi köylüyü savunuruz derler,hiç bir işçi ve köylü tarafından desteklenmezler.çünkü bu akım bu millete uymuyor kardeşim.bir türlü anlamadılar...
  • yanlarına gitmeyin atatürkçüyüm dediğiniz de size faşist derler genel olarak çoğunun yüzünde saçma gülümsemeler olur ve genel olarak da üniversite 1. sınıf ya da hazırlık öğrencileridir. ağızlarından alev püskürtür bunun gibiler komunist olup burger king e giderler pahalı şaraplardan alıp çav bella söylerler.
  • bunlar siyasi görüşünden dolayı kendilerini aydın sayıp, kendilerini geliştirmeye ihtiyaç duymazlar. 'ben nasıl olsa solcuyum zaten ileri görüşlüyüm, aydınım' diyen, kitap okumayan, ilimle yakından uzaktan alakası olmayan, tüm hayatı yapılan işleri eleştirmekle geçen, mekanlarda içip içip bağırarak izmir marşı söyledikten sonra vatanı kurtardığını sanan tembelliği ilericilik sanan geri kafalılardır. çok net söylüyorum geri kafalıdırlar.
hesabın var mı? giriş yap