• birinin uçmadan veya sözlüğü bırakmadan önce girdiği entry.
  • (bkz: son soz)
  • olen sozluk yazarinin son eseri
    (bkz: bu son)
  • takintili ve duzgun bir imaj sunmaya cabalayan sozluk yazarlarinin oldukca onemsedigi entrydir. hakkin rahmetine kavusursa, nickin altina taziye mesaji olaraktan, "tanimazdim kendisini ama saygi duydugum bir suserdi. son entrysi de (bkz: yarragini siktigimin yarragi) imis, bu sebeple sevgi dolu ve tum insanlari kucaklamak isteyen humanist bir yapiya sahip oldugunu dusunuyorum, ssg taksiratini affeylesin.." diye bir entry giriliverir maazallah..

dikkat edilmesi gereken konu da her entry son entry olabileceginden bu tip takintisi olan kisinin her entrysine dikkat etmesi, akilli uslu takilmasi gerektigidir.
  • caylak modunda gecirilen son evre olsa gerek
  • uzun bir sure sizden sonra yazan yoksa dustugunuz ve kendi kendinizi "ulan sıctık galiba mevzuya, millette yazacak iştah kalmadı tüh tüh vah vah" şeklinde sorgulamaya başlamanıza sebep entry turudur.
  • hayallerim hüzünlü noktalarından biri. her sabah işe gelirken keşke bir daha bu yoldan geçmesem, bilgisayar, kravatlı insan görmesem, bu masamdaki son kahvaltı olsa, bu yazdığım son entry olsa gibi hayaller kuruyorum... çekip gitsem, dağlara yollara versem bünyeyi, elektrik düğmesini bile hatırlıyamasam. keşke tekrar ben olabilsem. kısacası son entry basit gibi görünen bir hayal benim için..
  • sözlüğün kapanmasına karar veren ssg nin yazacağı,aynı zamanda sözlük ün de son entry si olacak olan.
    nolu entry
    (bkz: 2147483647)
hesabın var mı? giriş yap