• zorlu performans sanatları merkezinde 6-7 mart 2020 tarihlerinde yapılacak olan müzik festivali.

https://www.instagram.com/…ast/?igshid=q7eec4jzqra5
  • ayyy anket sandım ben bunu. sonar şirketi 2020 istanbul'u için bir anket yaptı sandım. festivalmiş. ahahaha. ay ne şaşkınım. ahaha.
  • valla kalan lineup releaselerde max 1 head 2 tane de mid level dj gelir.

geçen ay atina'da ilk kez sonar düzenlendi. tr'deki 2 sonar lineupını topla bi atina lineupı etmiyor. mabbas hala poz kessin bize. o bütçeyle de ses getiren, istanbul'a yakışan sonar kadrosu yapamıyosa gitsin studio'da istediği kadar 130 bpm çalsın bi halta yaramaz. geçen sene sonar'da prime timeda head diye çıkarttığı modeleselektör 2 ay önce bursa nilüfer fest'de çıktı:d

sonar atina 2019 lineupı da burda aha;

http://sonarathens.gr/en/2019/artists

edit: dediğim gibi 1 max (adam beyer) 2 tane de mid (löffler, oceans ori.) eklenmiş. hep aynı genrea bağlı kalmıcaz, hep ayndı djleri görmekten sıkılmadınız mı diyen mabbas yılda 8 kere tr'ye gelen löffler, red axes, max cooper ve ocenas orieantals'ı katmış kadroya:d neyse gidenler yine geçen seneki gibi merdivenlerde muhabbet ede de geçirir artık festi.

edit2: pk geliyo tum sozlerimi geri aliyorum:d
  • açıklanan ilk line-up şahsımı hiç heyecanlandırmamıştır. kalan isimlerle de toparlanacağını çok sanmıyorum, umarım yanılırım.
  • mabbas vizyonu ouw.
  • minimum sayıda bilet satıp 1 saat içinde early bird bitti hadi yeni fiyatları bekleyelim de iteleyelim size şimdi yavaş yavaş diyen “insanları bir nevi dolandırıp kandıran” bir organizasyon şirketine sahip zayıf line-uplı festivalimsi.

geçen sene 450 liraya çıkan final biletleri birilerinin avcunun kaşınıp, gözlerinin dönmesine sebep olmuş gibi gözüküyor.
  • zuhahahaaa early bird ün erken bitme sebeplerindeniz 13 tanesini biz aldık kafile halinde gidicez çünkü :)
  • biletler hazır. bekliyoruz.
  • bilet fiyatlarının uçmasıyla belki de dünya çapındaki en büyük alt-kültürlerden biri olan elektronik müziğin de kapitalizme yenik düştüğünü göstermiştir. çok üzücü be.
  • @sir isaac ne güzel anlatmış (bkz: #96630448)
    ulan milletin sonar'ına ne güzel adamlar gelir bizim line-up hep yerlerde.
    bilet de tabi 300'den aşağı değil.
hesabın var mı? giriş yap