• el alışkanlığı.
  • kapatılması ssg'nin yıllık yaklaşık 15 lira tasarruf etmesini sağlar anca. beyler adam çankırılı galiba. bu nasıl cimrilik lan.

ben verecem parasını aç geri.
  • bu domainin yonlenmesinin kapatilmasinin altindaki mantigi anlamiyorum. misal bugun bir blog'da sozluk.sourtimes.org/... seklinde linklere denk geldim. hepsi kurbaga olmus. on seneden fazladir piyasada olan bir sitenin geriye donuk olarak da hizmet verebilmesini bekliyor insan. sevdiminin microsoft'u bile geriye donuk destek sunuyor.
  • eski dandik domain değildi lan o. o bizim el alışkanlığımız klavyeye bakmadan yazabildiğim tek ingilizce kelimeydi. geri getirin.
  • ssg kullanmayı düşünmüyorsa 100$ önerdiğim domain, teklif var ısrar yok. portishead forumu yapacağım..
  • görünen o ki aktif değil artık. tabi ki sizin dediğiniz olacak, betadan gir diyeceksiniz betadan girecez, şu şu domaini kullanın diyeceksiniz, biz onları kullanacaz. sahibi sizsiniz tabi, siz ne derseniz o olacak. elimiz mecbur çünkü, zaten şartlar da bunu gerektiriyodur.
  • yönlendirme yerine bir park sayfası koyulup, hikayesinin kısaca yeni nesle aktarılmasının şık olacağı sitedir. şöyle bir kitabe tasarımı filan..

neticede artık gelişimi devam etmeyen, ama bir dönemin temsilcisi sitedir.
  • artık çalışmayan link. eksisozlük yazmak çok ezik lan, sourtimes'ı geri verin.

(bkz: sikerim böyle aşkın ızdırabını)
  • sanırım sozluk.sourtimes.org'un eksisozluk.com'a yönlendirilmeye başlamasıyla beraber gün itibariyle tamamen tarihe karıştı. bari o duraydı lan, eski günlerin hatrına.
  • azarlayan link. title olarak gelmeyin kardeşim artık buraya diye kovaliyor. ustune ustluk source kodunda "yıl 2011 hala www.sourtimes.org kullanıyorsun. bir de sonra utanmadan sayfanın kaynağına bakıyorsun" diye kiziyor. utanma arlanma kalmamis hic, biz seni boyle mi sevdik. (ip'lerle girdigimiz yillari unuttun sanirim)

--- spoiler ---
    http://sozluk.sourtimes.org/ hala eksisozluk.com'a yonleniyor.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap