• muharrem ince'ye saldırarak millet ittifakında fitne çıkarmaya çalışan iyi parti trolü. öyle ki "cehape zihniyeti" terimini kullanmış ve ince'ye elindeki parayı akşener'e bağışlayıp çekilmesini söyleme cüretinde bulunmuş. entrylerini dikkatli okuyun veya benim gibi engeli basın.
  • sanılanın aksine iyi partili değil sülaladen chplidir. bileğini kesseniz kanı altı ok akar. ama hem dersaneciden hazzetmemiş hem de bir chplinin bu ülkede cumhurbaşkanı seçilemeyeceğini anlayacak kadar ülkesini tanımıştır. sağcı birini ancak bir sağcı indirebilir. tek derdi bu gerçeği yaymaktır. ayrıca cehape diyerek ironi yaptığımı anlamayan nesle de aşina değilim.
  • kılıçdaroğlu'nun çomarı.
  • çok sağlam bir nick bulmuş yazar. ne güzel nick la bu*
  • geçmiş entrilerine bakınca tam bir aktroll gibi görünüyor.

sürekli muhalefete umutsuzluk aşılama, muhalif tüm politikacıları yerme durumu var. akp ile ilgili adam akıllı bir eleştirisini de göremedim.

ekrem imamoğlu'yla ilgili 9 entri yazmış seçim döneminden beri. ya umutsuzluk aşılıyor, ya entrilerde ekrem imamoğlu beceriksiz, çok konuşuyor alt metni var. hepsinde de ekrem imamoğlu'nu desteklemiş ama hayal kırıklığına uğramış bir dil var. aynısını muharrem ince'ye de yapmış. iyi parti'li desen değil, iyi parti'yi küçümseyen yazıları da var.

sanmıyorum ama eğer samimi duygularıyla yazıyorsa muhalefete bu kadar zarar veren birinin muhalif olması da enteresan. keşke akp'li olsaymış. böylesi düşman başına...
  • kendisi dost acı söyler lafını düstur edinmiş bir chp'lidir. mansur yavaş için 2014 seçimlerinde okul okul gezip tutanak aramışlığı ve chp merkezine yetiştirmişliği vardır. ekrem imamoğlu ve muharrem ince kendisi için birer hayal kırıklığıdır ne yazık ki.
  • aktroll
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • ekşi sözlük trolü.
  • baş gündemi ince düşmanlığı olan bir garip suser.

(bkz: engelle)
hesabın var mı? giriş yap