• yeni açılan edebiyat ve sanatı içine alan amatör bir e-dergi. yolu açık olsun. yazmak isteyenler olursa diye paylaşmak istedim. genç arkadaşlar var ve okunmayı hak ediyorlar.

http://www.soylentidergi.com/
  • yönetici görevini de yapan yazarların işini titizliklikle yapmasını sevdiğim, düşünceli dergi.
    interaktif dergi anlamında okuyucu ve yazarlara kaliteli kolaylıkları mevcut. aynı zamanda yolu açık olacak yazarların da habercisi.
  • "şiir" kategorisinde hiç şiir göremediğim dergi. bir ara "hikaye-anı" kategorisindekileri okuyup oradaki durumu bildiririm.
  • pazartesi günü ekimin habercisi gibi ilk basılı sayısını yayınlayacak olan serin dergi. dergi gerçekten kuytu köşede size serinlik yaşatabilir, bana yaşatıyor, teşekkürler sizi seviyorum
  • mephisto'dan kolayca edinilebilen ponçiklik abidesi dergi. alın, okuyun, okutun. artık ben de varım onun için kesin alın.
  • aralık-ocak sayısını alıp bu soğuk günlerde kahve eşliğinde okuyup bir yudum edebiyat tadı alabileceğiniz, edebiyatı maddi kaynak olarak görmeyen dergi. yazarıyım diye demiyorum çok emek var çok. alın okuyun, okutun bize yorumlarınızı bırakın. he bu arada internet sitemiz de var:söylenti dergi
  • çok yakında "yeni sayısıyla" raflarda boy gösterecek olan edebiyat dergisi. okuyun, okutun. niyeti "para" değil edebiyat olan bir avuç dergiyiz şunun şurasında.
  • 6. sayısı ile raflarda boy gösteren "edebiyat" dergisi. söylenti dergi
  • font kapak duruş algısıyla meyve alabilecek düzeyde insanlara hitap etmeyen; içi dışı özgür, bağımsız dergi.
  • 674 kez yani 1 yıl 10 ay 3 gündür okuyucuyu e-posta adresinden her sabah "sevgili okur" ile başlayıp "var olun" ile selamlayan biryudumkitap.comadında ödüllü bir oluşum varken yalnızca çok matah bir değişiklikmiş gibi "adınıza özel" diyerek sistemi çaldıkları yetmiyormuş gibi hitabeti de çalan oluşum.

günlük öyküleri floodlar halinde okuyabileceğimiz bi sayfa. floodlar halinde. flood.

sen impossible is nothingdiyen adidas'ın karşısına just do it niyen nikeaçmamışsın ki kardeşim. sen adidas'ın arkasına abibas açmışsın nothing is impossible diyorsun.

bu taklit bırakın aslını kendini bile yaşatmaz. kaldı ki aslının yaşaması için taklide ihtiyaç bile yok.
hesabın var mı? giriş yap