• yuzyillardir sorunsuz yaptigim is.
  • mobil uygulamanın iğrenç olmasından, insanı çileden çıkartması sebebi iledir. ara ara indiriyorum mobil uygulamayı bakıyorum yine düzelmemiş, küfredip siliyorum.

safariden girildiğinde de tıklanılan yerden başka sayfaya gitmek gibi sorunları var ama yine de mobil uygulamadan sonsuz kat iyi.
  • güvenli bağlantı sorunu nedeniyle başarılamaması durumunda telefonu uçak moduna önce alıp sonra çıkarak yapılabilecek eylem.
  • son birkaç gündür düzgünce yapamadığım işlem.
    şimdiye kadar sözlüğün hiçbir uygulamasını indirmediğim için yıllardır safari kısayolundan sözlüğe giriyordum. ancak birkaç gündür safariden sözlüğe girdiğimde uzun entrtler okunmuyor, yarıda kesilmiş halde kalakalmış. bugüni sekmesi çalışmıyor. ben, bölümüne gittiğimde son entrylerim görülmüyor. sebebine anlam veremedim. bilen eden varsa bir yeşil uzağınızdayım.
    son olarak mecburen şükela reader indirdim ancak istediğim gibi değil. karma puanımı göremiyorum mesela. neyse işte.
  • birkaç content blocker kullanmama rağmen genelde yaparken sorunla karşılaşmadığım eylem. sadece ara sıra bugün kısmında yenile tuşu gözükmüyor, o zaman da sayfayı yeniliyorum direk.
  • entry yazdığımda bazen sayfanın yüklenmemesi hatasıyla karşılaştıran durumdur. hata olduğu zaman entry'm kaydedilmemiş oluyor ve yazdıklarım boşa gidiyor.

edit: sorun büyük ihtimalle vpn kullanmak zorunda kaldığım için oluyor.
  • uzun entarilerin bir kısmını okuyamamak yani 'devamını okuyayım' kısmının olmamasıdır.
hesabın var mı? giriş yap