• yükseltmeyeni gergedan siksin lan! tamam amına koyayım diyerek köküne kadar desteklediğim kampanya.
  • nickimle destek verdiğim kampanya.
  • çok fazla entry giren biri değilim.daha çok okumakla meşgul olurum.bazen bir şey hakkında araştırma yaptıgımda google'da arama yapmadan önce ekşi ye bakar insanların tecrübelerinden faydalanırım.fakat son zamanlarda sol tarafta gündem'e tıkladığımda dolu başlıklar kadar bir sürü saçma sapan başlıkta görür oldum.kimseyi yadırgamıyorum yada seviye durum tespiti yapmakta bana düşmez.seviye yükselsin de demem düşsün de demem.herkes belli sınırlar içinde ne düşünüyorsa paylaşsın.ama ekşisozluk daha faydalı olsun fikrinin sonuna kadar arkasında dururum.
  • +1 fularımla destek verdiğim kampanya.
  • son zamanlarda duyduğum en müşkülpesent(yükseliyor) kampanya.

kollarımı sıvadım şöyle ne yapabiliriz dedim lan bi an. bir şarkıyla eşlik ettiğim kampanya.

yazsan olmuyor yamasan olmaz, kaleme tedbir koma tek durmaz
  • krikomla katıldığım kampanya. yükseltelim. bi el atın gençler.
  • 1500 karakter seviyesi sayesinde, onu doldurmak için epey çabalanacağını düşündüren, aşağı yukarı bir paragraf kadar açıklama girmekle uğraşamayanların zaten kendiliğinden sözlük yazarlığından vazgeçerek sözlüğün kalitesinin kendi kendine yükselmesinin sağlanması da mümkündür. (iş bu beyanat bile 334 karakterdedir, üşenmedim saydım.)
  • gönülden desteklediğim fakat asla başarılı olamayacağı gerçeğinide bildiğim kampanyadır. ekşi sözlük ticari amaçlarla mı kuruldumu bilmiyorum ama şu an artık öyle olduğunu biliyorum. yazar alımının artması buna bir kanıt olabilir. (bkz: ekşi sözlüğün bir wikipedia olmaması)
  • bu kaygı sözlük yazarlarından bir kesimin umurunda olmadığı belli.
    bu cümleyi "sikinde olmadığı belli amk.." diye bitirmek de vardı..
    tamam dileyen dilediği şekilde yazsın. eyvallah...
    yalnız küfür, bel aşağı muhabbetin dozu hızla artıyor. çoğu zaman, "galiba sözlüğü lümpen ağızlılar ele geçirmiş" diye düşünmeden edemiyorum. çünkü, katılmadığı bir düşünceye karşı düşünce yazmak kıçı yemediği için, "ne lan mal mısınız amk. bi siktirin gidin ya" diye yazıp geçiyor. tamam siktirip gitsinler de neden, gerekçen ne? düşüncesinde senin tepenin tasını attıran olay ne? yok! bu lümpenlikten başka birşey değil. ne yazık toplum olarak hızla düşmekte olduğumuz ve hemen ardından üzerimize toprak atılmaya başlanacağı yer bu lümpenlik çukurudur işte.

ha bakın, küfür ve argoya karşı olmak haddime değil elbet. ama; neyzen tevfik, can yücel gibi adam olup küfreden varsa buyursun, sözlük onların olsun...

hamiş: acaba diyorum yazarlar arasında bindirilmiş kıtalar mı var? bu dönemde, "itibar kaybettirme" "algı operasyonu" gibi dümenleri ultra etkili malzeme olarak kullanan siyasetçi sözlüğün itibarına mı göz dikilmeyecek? zaten heriflerin sanalda kıllandıkları yerlerden biri de sözlük değil mi?
hesabın var mı? giriş yap