• çaylağım yazar olup olmamak sikimde değil, öylesine takılıyoruz işte. bir insanın hayatta övündüğü tek şey ekşide yazar olmaksa bi boka yaramıyordur zaten.
  • çaylak değil çakal bu.
  • söyle de biz de bilelim. rezil edelim onu. ekşi sözlükte yazar olmanın şanına yakışır sekilde linç edelim.
    bir daha yeltenmesin. haddini bilsin herkes
    bak nasıl sinirlendim ya
  • yazık sakat galiba diyerek anasına ve babasına sabır diliyorum
  • (bkz: iş başvurusunda cv'ye sözlük yazarı olduğunu eklemek)
  • "ekşi sözlük bilmiyor musun yoksa"

aaa o ne ola ki
  • yazar maaslarini yatirmadik diye guzide sozlugumuzu yerden yere vurmayin.

maaslar ayin 15'nde yatacak. kaliteli caylaklar icin alimlari hizlandiracagiz.
  • iskoçya'da yaşıyorum şimdiye dek hiç bir edinburgh'luyu ya da başka bir memleketin turistini sözlük yazarlığımla etkileyemedim. çok mutsuzum
  • çaylakken toplu taşımada falan girmiyordum sözlüğe. görüpte yazar mısın diye soran olur düşüncesiyle. biz böyle terbiyeli yetiştik. şimdikilerde utanma arlanma yok.

şaka bir yana sözlükte yazar olmak matah birşey değil artık sayın çaylak arkadaşlar. ben de dahil yazar olmayı hak etmeyen bir sürü insan var. diyeceksiniz ki; "madem hak etmiyorsun neden siktir olup gitmiyorsun?"
    benim gitmemle düzelmeyeceği için içimden gelmiyor valla.

edit: yazar alımları dil bilgisi, genel kültür, zeka testi gibi sınamalar sonucunda yapılsaydı o zaman övünebilirdim.
  • ülkedeki bir çok şey gibi ayağa düştüğüne dalalettir. aynı zamanda ekşiteker üyesi olduğum için motorun tur camına yapıştırdığım logo yüzünden bunu belirtmek zorunda kalıyorum bazen. şöyle ki;
    - hacı ekşiteker ne?
    - motosiklet kulübü muhtar
    - allah allah hiç duymadım
    - olur öyle
    - samsun'da mı bu kulüp? biz de motorcuyuz üyesi olalım.
    - yok bu öyle değil. sanal bir platform var sadece oranın üyeleri dahil olabiliyor.
    - nasıl bir platform bu ki?
    olay buralara gelince tepemden dumanlar yükselirken "senin de merakının da.." diye saydırarak gerekli açıklamayı yapıyorum, yapmak zorunda kalıyorum. bir de bir kaç yakın arkadaşım bilir yazar olduğumu. ekşi sözlük yazarı olunca kızlar teklif etmiyor yani.
hesabın var mı? giriş yap