1679 entry daha
  • ameliyathene, hasta masası. temmuz sıcağ soğuk medikal hava :)
  • feridun düzağaç konseri. 2.şarkıdayken uyumuştum 18.şarkıda konserin bitimine 2 şarkı kala uyanmıştım. hey gidi günler hey.
  • ilk kez gittiğim adana otogarında. ve son kez tabi. sabah 7'deki otobüs için gece 2 de işim bitince beklerim dedim nolacak? bok nolacak. iki büklüm o camlı yerdeki sandalyelerden birine kıvrıldım. sıcağa o kadar alışkın değilim allahım nasıl yanıyor dışarısı. gece saat 3 ama sanki 12 den sonra başka bi güneş doğmuş.

neyse 2 saat falan yarı uyanık bi uyku çektim. (askerden alışkınız nasılsa). etrafımda falan birileri var ama umursamıyorum. aga sonra bi uyandım. etrafımdaki herkes bilmediğim bi dil konuşuyo(arapça). uyku sersemiyim zaten, eyvah dedim kaşla göz arası kaldırdılar beni kabildeyim heralde.sağıma soluma bakoyrum onlarda garip garip bana bakıyolar. aha dedim içimden şimdi biri "allahuakbar" deyip patlatacak kendini. bi kaç dakika içinde yavaş yavaş kendime geldim otogarda olduğumu hatırladım falan.

sonra bi kahvaltı gömüp otobüse bindim. kafayı koymamla aşti önlerinde kaldırmam bir oldu, ölümüne uyumuşum. arada hiçbi şey hatırmamıyorum. bu da böyle bi anımdır.
  • kaldığım yer ilginç olmasa da, kazıda sekiz iskeletle beraber 1 ay uyumuş olmam sayılabilir
  • kömürlükte uyumuştum
  • barışarock festivaline gitmiştik gece geç olunca dönmyelim sabaha ne kaldı ki dedik, siz siz olun yaz bile olsa gece vakti ormanlık alanda tshirt şort ile uyumak zorunda kalmayın. sabaha kadar banklı piknik masasının bankında titreyerek uyuduk.
  • 100 kg lık hatunun gögüs göbek arası
  • bankamatik
  • ben genelde uyumayıp bayılan bir insan olduğum için tv karşısında koltukta uyurum.
    ancak bir arkadaşım var hatta kendisi de sözlük yazarıdır. kendisi yazmaz ama ben yazayım sonuçta sözlük yazarının yattığı ilginç yer konusunda kendisi özne oluyor yazarlığından dolayı.

kendisi halının altında yatmıştır. evet bildiğiniz halı. öğrenci evinde pis tozlu o halının altında uyudu adam. isim vermeyeceğim tabi.
  • camide uyudum mardinin bi köyünde
    mardin turuna katılayım dedim allahtan turun yüzde kırkı tanıdık.akşamdan yola çıktık bi önce ki gecede hiç uyumamıştım.sabah ezanı okunurken namaz kılmak isteyenler oldu bende girdim bunlarla.kestirdim azda olsa
1432 entry daha
hesabın var mı? giriş yap