• askerde su tankının donmasından artı üşengeçlikten 16 gün.artık deri yağlanmaktan parlıyordu *var mı arttıran ?
  • güğümle dövülmek istemediğimden 3 günle kırdığım rekor.
  • askerde 17 gün.
  • askerde 45 gün yemin töreninden sonra izine gittim ve 4 saat banyoda kaldım.
  • hakan sen misin lan. karakolda 40 günde bir banyo yapıyordun o rekorunu kimler kırabilmiş onu mu merak ediyosun.
  • van ktm (1940lar nazi toplama kampı) 'de 13 gün. banyo yapmamayla birlikte duş bile alamadık. hatta içeri doğru sıçmak nedir onu da orada öğrendik.
  • acemi birliğinde tam olarak hatırlamasam da 20 gün civari olduğunu tahmin ediyorum. bazılarına yalan gelebilir, konuyu açan şahsa inat yazdığım düşünülebilir. 93 gün süren acemi birliğinin revirlik olup istirahat alana kadar geçen süredir.
    banyo yokmuydu? duşlar vardı. takım halinde 70 kişi girip 5 dk süre içinde yıkanıp çıkma zorunluluğunda sadece botları çözmeniz 1 dk. alıyor efendim. üstünüzde kamuflaj parka ıvır zıvır derken koy gitsin diyorsunuz.
    ayrıca naylon perdeden hiç haz etmemisşimdir.
    ha kamyon devirme hadisesi soracaksınız eğer ruh hastası veya sapık değilseniz o psikoloji ile ilk günlerde herhangi bir faaliyet aklınıza gelmiyor. 550 günlük yolculuğun ilk günlerinde nereye geldim ben diye duvara bakıyorsunuz çünkü.
  • askerde 24 gün artık kokuma alışmıştım , dağıtım izninde banyo yaptığımda yadırgadım olayı
  • aşil tendonumlarıma dövme yaptırdıktan sonra 14 gün.adana sıcağında klima altında izole bir hayat yaşadım.
hesabın var mı? giriş yap