• merter burger king
    bundan 20 yıl önce
  • merter burger king
    bundan 20 yıl önce...
  • vay arkadas herkes asortik yerlerde yemis ilk hamburgerini.

benim kendimi bildigim yastan beri yedigim ilk hamburger ilkokul kantininde yedigim hamburgerdi lan. kofte gibi bir seyi koymuslardi hamburger ekmegine, bir et parcasi. domates ve tursu bir de. 90’larda o kadar canimiz cekerdi gorurduk de,eve gidip ‘anne ben bi daha hamburger yemicem yea.cok kotuydu!’ demistim. o da harcligimi neden oyle hic ettim diye kizmisti.
    daha sonralari isin,okul kantinindeki gibi olmadigini ogrenince insan bi’ seviyor gerci.

ayrica, hayatimda ne kadar zararli ve kotu yiyecek varsa okul hayatimda tanistim. istisnasiz hepsi. okul disinda her sey guzeldi.
  • (bkz: bar tuvaleti)

pardon ben yanlış geldim
  • bağdat caddesi, kristal büfe... 80li yılların başı.
  • hamburgerci
  • atakule'dir
  • (bkz: eskişehir) (bkz: minder)
  • ortaokul yillarinda bursa'da, o zaman nadir olan alis veris merkezlerinden birinde yemistim. nerden baksan 22 sene falan oluyor en az. pembe carsi miydi neydi o avm'nin adi, boyle bir yer varsa bursa'da bilenler yesillendirsin.
    nerede yedigim degil de, kac paraya yedigim onemli, o zamanin parasiyla kac para verdim hatirlamiyorum, ama o para bana oyle coktu, ve hamburger karin doyurma acisindan o kadar az gelmisti ki, harbi diyorum bir daha yillarca hamburger yemedim, ustelik hala da yemiyorum, belki yilda bir bir defa yiyorumdur diyecegim, o kadar bile olmayabilir.
    bu da boyle bir animdir.
  • "mutfak" - nalbantoğlu.
hesabın var mı? giriş yap