885 entry daha
  • https://eksiup.com/4cb0fc934987

2008 bmw 328xi coupe.

cenevar!

edit: son vidasina kadar alin teri. aldigim gun cekmistim. plakasi bile yok arabanin.
  • ford fiesta 2007 modeldi. önceki kasa. yol tutuşu falan baya iyi arabadır almak isteyen varsa tavsiye ederim, sorunsuz binmiştim 5 sene. hatta yeni kasasına falan 10 basar yani.

şimdi audi a3 var 2011 model sportback olanı. a3 sedana geçmeyi düşünüyorum a3 sedan konusunda bilgisi, tecrübesi olan varsa yeşillendirebilir.
  • 2001 model renault laguna. tabi o zamanlar benzin para etmiyordu, haliyle 2.0 benzinli modeldi. sağolsun 350bin km gık demeden kullandım. muhtemelen satın alan kişi de hala kullanıyordur.
  • hyundai getz 2006 model dizel manuel. siyah inciydi.
  • ayni zamanda hala sahibi olduğum focus 2004 model aracımdır.
  • 2001 renault scenic 1.6. sanayiye bağımlı etmese gayet de severdim aslında. beton direksiyon ve pedallarını saymazsak sürüşü de keyifliydi sanki :).
  • araba sürmeyi öğrendiğim 1,2 symbol .
    stop ettire ettire kafayı yedirtmişti bana.
  • renault toros sw
  • 2007 yılında babadan aldığım 93 modeli şahin,

param olmasına rağmen 2017 senesine kadar degistirmedim.
    2. arabayı aldım ona rağmen satmadim. 1 ay sonra ev aldığım içim cız ede ede sattım.

inşallah seneye balıkta avda dağda bayırda kullanmak için tekrar şahin alacam.
  • 1997 yılında o zamanın parası ile tam 1 milyar 110 milyon türk lirasına aldığım uno 60s.
594 entry daha
hesabın var mı? giriş yap