• o kadar fazla ki... hele de son yıllarda.

1- cinsiyet ayrımcılığını fişekleyen başlıklar
    2- belli bir gruba yönelik aşağılayıcı/hakeret içerici başlıklar
    3- tek derdi cinsellik olan ergen başlıkları

daha niceleri ile bunlara girilen acınası entry'ler...

bkz vermek isterdim ama hangi birine el atayım. enerjim oldukça editleyeceğim.

bugünkü sol frame başlıklarından serpiştireyim biraz:

(bkz: tek gecelik ilişki yaşayan kadın)
    (bkz: türbanlı tıp öğrencisi)
  • 4. adını söylemeden anlat zırvalıkları.
    5. bir tek gol veya offside pozisyonu için açılan futbol başlıkları.
    6. bir şehir için herhangi bir konuda açılmış bir başlık için kalan 81 il için açılan başlıklar.
  • burayı okuyun ve bu başlıklara yazmadan önce tekrar düşünün.

(bkz: sistematik olarak kaliteyi düşürmek)
  • 7. sabire meltem banko
  • mesela, aynı konuların farklı biçimde açılan başlıkları.
    (bkz: ekşi sözlük'te baydı dedirten şeyler)
  • sabire meltem banko başlıkları tüm zamanların 1 numarasıdır. yahu kardeşim ne uğraşıyorsunuz anlamıyorum ki. onun istediği sizin başlığına entry girmeniz, onun da bu entryleri sildirmesinden başka bir şey değil. buraya yazıyorum ki gidip başlığını hortlatmayayım.

maç veya siyaset başlıklarında gücünün yettiğine ana avrat söven ruh hastaları. siyasi gücünden korktukları kişilerin adını anmamak için kırk takla atarlar, kendisiyle uğraşmayacağını bildikleri adama ise demediğini bırakmazlar.

apple ve samsung fanboyları cidden can sıkıyor. en ufak bir şeyde birbirlerine sövmeden duramıyorlar.

ciddi başlıklar altında ilkokul 3 tarzı espriler yaparak güldürdüğünü sanan aptallar. gerçekten aptallar ve farkında değiller. adam uzayla, evrenle, bilinmezle ilgili merakını gidermek için başlık açıyor. aptallar da espri kasmak için yarışıyorlar.

vapurda gördüğüm kız, metroda gördüğüm elf, uzay mekiğinde gördüğüm kızıl saçlı x tarzı başlıklar insanın aptallığının sınırı olmadığını gösteriyor. zamanında 1-2 kişi deneyip sonuç aldı diye herkeste olacak anlamı çıkarıyorlar nedense. kızı veya erkeği çok beğendiysen onunla aynı durakta in ve git konuş. bu kadar basit.
  • yaz yaz bitmez.
    gündem butonunun içine sıçan başlıklardan bazıları için:

(bkz: x sözlükte yazar olsa alacağı nick)
    (bkz: x'in yazacağı kitaba isim önerileri)
    (bkz: yazarların en sevdiği x)
    (bkz: yazarların en sevmediği x)
    (bkz: üstteki yazarın nickinden bilmem ne tahmin et)
    (bkz: yazar maaşı başlıkları)
    (bkz: x'i tek cümleyle anlat)
    (bkz: her türlü anket başlıkları)

enrtyler içinse;

1. ben hep 50 liralık aldığım için
    2. x sen misin?
    3. x kim amk

yukarıdaki başlıklar ısrarla açılıyor ve ilginç bir şekilde sayfalarca enrty giriliyor.
    sol frame boş beleş başlıklarla dolu.
    dikkat ediyorum genelde yeni yazar olmuş entry sayısını arttırmaya çalışan boş beleş kişiler bu tür başlıklarda aktif.
    eskiden trollüğün bir kalitesi vardı.
    tüm türkiye'yi saran vasatlık burayı da sardı.

sözlüğün anasını siktiniz lan.
  • erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlığı.. büyük çoğunluğunun cinsellik olması delirtiyor beni. size ne bizim cinsel hayatımızdan aaa yazarken sinirlendim. özelden yazın şimdi sen yazar değilsin ki bıdı bıdı bıdı
  • içinde banyo, bizimkiler, şahane pazar vb bir tv programı, uyku, yatak bik bik bik geçen başlıklar. gerçekten ama gerçekten kusacağım artık bu başlıklardan ve entrylerden. ne bitmek bilmez geyiğiniz varmış be. pisler.
  • (bkz: kadınları itici yapan detaylar)
    (bkz: kadınları çekici yapan detaylar)
    kadın şunu giysin, bunu giymesin, şöyle otursun, böyle kalksın. kadın bakire olsun yok bakire olmasın. yani kadının kafasından ayak bileğine kadar bir kadına ait her hangi birşeyin başlık olması.
hesabın var mı? giriş yap