• steam 2013 noel indirimlerinde kaçırılmaması gereken bir oyun.

4 kişilik arkadaş grubuyla muhabbet ederek oynanması tavsiye edilir.
  • steam'de kırismıs indirimine girmiş oyun. 4 kisi oynayacak arkadasiniz varsa 4lü paket 12.5 tl gibi şukela bir fiyata.
  • pek beceremedigim fakat guzel oyun.
  • https://www.humblebundle.com/ da 6 dolarlık 2. tierda bulunmakta bu hafta, şu an 18 lira vermektense diğer oyunlarla birlikte almak daha mantıklı. ben tabii 1 hafta önce rus traderlardan 2 tanesini 6,5 liraya falan almıştım onun yanında çok mantıklı olmuyor her halükarda.
  • yaklaşık 100 saatten sonra inceliklerini kapabildiğiniz oyun.

-ayağınız yere -boost almak hariç- değmesin.
    -yokuşun ucuna düşmeye çalışın. böylece hızınız daha da artacaktır.
    -aşağı düşerken ivmeniz doğru orantılı olarak artar. bir anda kancanızı atıp bırakın ve hız farkını hissedin.
    -hızınızın kesilmemesi için köşelerde bulunan mini-yokuşlardan yardım alabilirsiniz.
    -altın karakterler size daima fazladan xp vereceklerdir. fakat eksik noktaları vardır. donuk başlarlar ve boostmetreleri düşüktür.
    -workshop maplarını da kesinlikle deneyin.
    -patlayan özel güçten boost kullanarak etkilenmeyebilirsiniz.
    -kancadan kaçmak için eğilin.
  • hangi indirimden aldığımı hatırlamadığım ama eğlenceli koşma oyunu diyebilirim. benimle birlikte koşturmak isteyen varsa bir mesaj yeterli.
  • ps4'te secondary hakkını satmak istediği eğlenceli oyun. :)
  • kafa dağıtmak için oynanabilecek çerez oyun. oyunda momentum çok önemli oynadıça alışıyorsun. 4 kafa dengi arkadaş ile oyanınca bir yandan da discord baya sarıyor. ucuz bir oyun zaten denemenizi tavsiye ederim.

oyunda 'nats'u diye bir adam vardı steam adı 'mrhollytoy' muş. bunu okuyorsan bul beni yiğidim.
  • beta zamanında çok iyi olduğum ama artık fazla oynamadığım için formdan düştüğümü düşündüğüm oyun. oyunu oynayan fazla insan da kalmamış zaten. kalanlar oyunun müptelası ve yenmesi çok zor.
  • eşi benzeri çok görülmemiş bir oyun. özellikle arkadaşlarınızla veya direkt online olarak oynayabilirsiniz ama online oynadığınız çoğu zaman serverlar pek iyi olmuyor. bu yüzden de zaten zevk falan alınmıyor, oyun hızdan ibaret olduğu için serverın çok iyi olması lazım ki denge korunsun. onun dışında coop oynanırsa çok güzel bir oyun. çerezlik oyundan öteye geçemez elbette.
hesabın var mı? giriş yap