• bendeki genelde şu iki gerginlik oluyordu:

1- birisi setimi bitirmeden araya girecek ve terim soğuyacak.
    2- kardeş yanlış yapıyorsun diyecek biri çıkacak.

ikisini de yaşadım allaha şükür...

o yüzden kimsenin olmadığı saatlerde gitmek daha iyi. ama o zaman da salak salon sahipleri, hiçbir şeyi hazır etmemiş oluyor. duşu kullanmak istiyorsun, daha hazır değil. birine bir şey sormak istiyorsun, daha gelmemiş. bir önceki kullandığım aleti vs kullanayım diyorum, sökmüşler. ya da kendilerine göre bir hale sokmuşlar ve kimse daha default haline getirmemiş. şimdi ben uğraşacağım, bir salon sorumlusu müdahale edecek falan...

en iyisi i rocky gibi doğada ya da evde spor yapmak o yüzden.
  • aslında olmayan gerginliktir. sadece spor yaparken agresyon ve dikkat arttığı için bazen ister istemez zalım bakışlar atılabilir. yoksa gidip selam versen hemen body olursunuz. ( barzoları ayrı tutuyorum)
  • sağlığı ve kendi iç huzuru için değil, barzoluk amaçlı vücut yapmaya çalışan elemanların sergilediği tavırlardır.
  • bu gerginliğin bir benzerini sahil kenarı gibi toplu balık tutulan ortamlarda da yaşayabilirsiniz. hırs,rekabet,azim ne ararsan var.
  • bugün tam karşımdaki alette çalışan bembeyaz saçları ve sakalları olan 50'li yaşlardaki şekil bi adam dik dik bana bakıyordu, ben de aynı şekilde karşılık verdim.

setim bitince usulca kalktım ve adamın yanına gittim. abi çok yakışıklısın (bkz: abel xavier) e benziyorsun yoksa sen o musun dedim, birlikte güldük ve gerginlik sona erdi.

bu da böyle bir anımdır, evet.
  • (bkz: feromon)
  • uzun zamandır gördüğüm en iyi tespit. vardır efenim.
  • yuvarlak popolu kız kapma savaşından kaynaklıdır
  • türkiye'nin en kalabalık spor salonundan bildiriyorum -trump macfit-; yok öyle bişey. herkes gayet efendi üstelik 7 milletten adam kadın var.
  • sen o ortama at bakalım iki tane squat yapmış taş gibi hatun o zaman ne gerginlik kalır ne sinir ne de stres.
hesabın var mı? giriş yap