• bastan sonuna kadar hak verdiğim sıralamadır.
  • soyunma odasında bağıra çağıra konuşan öküzler vardır bi de. etrafındakilere rahatsızlık veriyor mu siklerinde değil amk görgüsüz cahilleri.
  • - antrenman sırasında sürekli tıslayan,
    - ağırlık kaldırırken böğüren,
    - kadın görünce şov yapan,
    - yarım yamalak formla barfiks çeken,
    - spor yapmayıp laklak yapmaya gelen,
    - ayna karşısında kendini izlemekten spor yapamayan,
    - hiç bir fikri olmadığı halde hareketi yanlış yaptığınızı söyleyen,
    - yüksek ağırlıkla çalışıp hareketi yarım yamalak yapan tiplerden uzak durmalısınız.
  • aynaya bakarak ağırlık çalışanlar, arada story çekip pazu ölçen tipler...
    highlighter, fondöten ile spora gelen premsesler
  • spor salonuna cep telefonundan dizi izlemek veya kitap okumak için gelen tipleri unutmuş olan yazarın haklı olarak uzak durduğu tipler.
    evet evet var bunlar ve kesinlikle uzak durulmalı.
  • liste güzel...ek olarak
    * havluyla ayak kurulayıp sonra yere atan tipler
    * tuvalet kısmında traş olanlar
    * tuvalet kısmına yalın ayak girenler
    * fitness kısmında dinlenme aralarında telefonla konuşan tipler
    * kullandıkarı alet-dumbell her neyse dönüşümlü kullanmayanlar
  • hepsine katılıyordum ta ki 12. maddeyi okuyana kadar.spor kültürü eksik yazarımızın yazdığı madde.tüm spor dallarında antrenman sonrası soyunma odalarında çıplak gezmek işin doğasıdır.senin ortadoğu beynin ve ortadoğu kültürün böyle diyor diye kimse ahlaksız olmaz.sen istediğin gibi eciş bücüş hallere girip "aman havlum düşmesin" diye bir elinle donunu diğer elinle havlunu tutup aynı anda da ayağını donuna nişan almaya çalışırken "götüm kabak gibi çıkmasın" kaygısıyla arkanı köşeye döne dur.ben asarım havluyu bir kenara delikanlı gibi giyinir çıkarım.
    sonuç olarak madde eklemek durumunda kaldım;
    14)kendini ahlak kriteri belirleyicisi sanan, soyunma odasında çıplak kalan insanlara rahatsız edici bakışlar atan tipler.
  • (bkz: soyunma odasında deodorant sıkan orospu çocuğu)

uzak durmak mümkün olmadığı için kafasına deo stick ya da roll-on atarak karşılık vermek en uygun çözüm aslında.
  • çok birşey yapıyormuş gibi 25 cm kolla kaldırdığı kilolarını bel hizasından yere atan tipler.

üstteki hareketi yapınca nazikçe rica ettikten sonra yan yan bakarak yapmaya devam eden tipler.
  • çalıştığı aletin üzerine havlusunu sermeyen,
    ağırlık kaldırırken anırıp bağıran
    sürekli aynaya bakıp kasılan
    bunlardan uzak durulması önemle tavsiye edilin. çünkü bu insanlar sizi spordan soğutur
hesabın var mı? giriş yap