• bu şerefsizler sürekli sms gönderiyorlardı. hem telefon hem yazılı olarak sms listesinden telefon numaramı çıkarmalarını istedim ama sms göndermeye devam ettiler.

ticari elektronik ileti şikayet sistemi üzerinden şikayet ettikten sonra sms'ler durdu.
  • çarpıldık heralde 480 lira normal fiyatı olan ürünleri 220 liraya aldım, kargoda sorun var dediler bakalım bugün göndereceklermiş güya, muhtemelen soğuk su gönderirler gibime geliyor.
  • 13.09.2018 tarihinde 450 tl tutması gereken 2 kalem ürünü 220 ye aldım diye sevinirken 1-2 gün sonra dolandırıldığımı öğrendim :) muhtemelen su içmem gerek 220 liraya. boş durmadım cimer'e güzel bir başvuru yaptım ekran görüntüleri var. canlı sohbet,gönderdikleri smsler, şikayet linkleri vs vs bakalım neticesini görecez. malı gönderin şikayeti geri çekeyim...
  • uzak durun !!
  • şükür araştırdık. siparişten vazgeçildi.
  • ürün satan ama ürün göndermeyen oluşum. aman paranızı kaptırmayın.
    edit: siparişimin 2 hafta sonrasında ürün geldi. ( aa ne kadar ucuzmuş diyerekten 8 tl lik shaker almıştım. çok akıllıyım ya.) ürüne 13 tl kargo ücreti çıkardılar teslim almadım. muhtemelen yaptığım 8 tl lik havale ücreti elimde patlayacak. kısmet.
    edit 2: yaklaşık 2 haftadır iade gerçekleşmemesi üzerine müşteri hizmetlerinden aldığım cevap: para iadeleri 30 iş günü içinde olur. evet 30 iş günü. normal gün de değil bak, iş günü.
    son edit: tahmin ettiğim gibi 30 iş günü sonunda herhangi bir iade yapılmadı. dikkat edin sakat site.
  • dolandırıcı olduğu fiyatlardan belli. bir girip bakayım dedim, her şey %50 indirimde.. sonra dedim ki, "kesin birileri kazıklanıp ekşi'ye yazmıştır" doğru tahmin etmişim :)
  • internet sitesinde "1 mayıs 2018 ile 1 temmuz 2018 arasında 37.688 ürün 15.764 adet kargo çıkardık. yükselişimize destek olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz...yoksa siz hala?" şeklinde bir ibare bulunan oluşum.

(bkz: küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)

gerçi bu kadar enayinin olduğu memlekette doğru olsa şaşırmam.
  • almayın aldırmayın.dolandırıcı web sitesidir.zaten fiyatlardan da bellidir az çok piyasayı bilen sporcular için.
  • dolandirilmak isteyen arkadaşları bekleriz, 124 liraya abd de bile optimum whey alamazsiniz. biraz mantık.
hesabın var mı? giriş yap