şükela:  tümü | bugün
 • kalem şeklinde tornavidaları olan kullanışlı alet. amerika'da 3 dolara satılır ve kapakları olduğu için asla cebinize koysanız bile batmaz, rahatsız etmez.
 • uzun yıllardır balıktır, zıpkındır, bunun yanında görev icabı arazide dolaşan insanım. onca yıl piyasanın orta malı ürünlerini kullandım, sonra yavaş yavaş kaliteli ürünlere yönelmeye başladık, biraz da yanlış yönlendirmelerle piyasadaki janjanlı çelik ürünlere yöneldik aldığım termoslar ismi üzerinde thermos markası bile tırt çıktı ama en sonunda bu konudaki cahilliğimizi giderip stanley termos ile sonuçta tanıştık tüm dertler çözüldü, bunları derken stanley'i alalı 5 yıl oldu.
  eşsiz ürün gözü kapalı alınacak ürün.

  peşin edit: piyasada sahtesi var mıdır bilmem. bazı söylentilere göre stanley markanın çakmaları olabilir. orjinal urunler de şu anda çin üretimi. çin üretimi olmaları kalitelerini düşürmüyor. ama dandik ürünlere stanley markası basip satanlara karşı dikkatli olmak lazım.
 • buzlu içecekleri 60 saat soğuk tutar denilmişti. ve sanki kutuplarda sıcak, çölde soğuk suya ihtiyacım varmış gibi koşup termosunu aldım. sürpriz yumurta gibi alakasız ortamlarda, sokaklarda, kaldırımlarda defalarca çıktı çantadan. çılgın bir termos, tavsiye olunur.
 • termos, matara ve kupa olayında aşmış, efsaneleşmiş firmadır.piyasadaki benzer ürünlere göre fiyatları yüksektir ama ürünleri verilen parayı son kuruşuna kadar hak eder.içeriğinde kanserojen maddeler yoktur, güvenlidir; sızıntı falan yapmaz, uzun ömürlüdür; en ağır şartlarda onlarca yıl gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • bir nokta dokuz (rakamla: 1,9) litrelik klasik vakumlu termosunu aklınıza gelebilecek her türlü iklimsel koşul ve yükseklikte test etme imkanı bulduğum, 2900 - 3000 metre rakımda doldurduktan tamı tamına 30 küsür saat sonra bile bardağa boşalttığım zaman bana sıcak çay içme zevkini yaşatan termosun markasıdır efendim. dığ ortam aktivitelerinde danışılacak büyüklerden biridir kesinlikle.
 • muadili termoslarda milyoncuda satılan en dandiklerinden, starbucks'ın janjanlı modellerine kadar denedim. hiçbiri emektar stanley termosum kadar başarılı olamadı. kapağını açmadığınız sürece en ufak bir soğuma belirtisi göstermiyor. sabahları evden çıkarken çantama atıyorum çünkü kesinlikle dökülmüyor.

  tek şart bulaşık makinasına atmamak. üzerinde dishwasher safe yazsa da inanmayın, elde yıkayın içi dışına çıktı resmen garibimin.

  bir de ülkemizde niyeyse çok pahalı. orijinal yeşil çerçeveli 0,47ml olanını 5 dolara almıştım. burda aynı model 65tl.
 • kesinlikle içine demlenmiş siyah çay ve instant kahve konulmaması gereken termosları üreten markadır. vacuum modellerinin yalıtımı daha iyidir, termos alınacaksa kesinle stanley alınmalıdır.
 • internetten 0.71 lt'lik food jar olanından aldım ki bebeğin mamasını falan koyarız bir yere gittiğimizde. gel gör ki termosun boyutları bebek kadar. almadan önce dikkat etmekte fayda var.

  şimdi bunu kullanılabilir hala getirmek için kendime olta balıkçılığı gibi bir hobi edinmem lazım. pff uzun iş.
 • termosun mercedesidir.

  yalniz şunu bilmek de fayda var. bir termosun verimliligi hacimi ile orantilidir.

  0.75 lik termos ile 1.9 litrelik termos kiyaslandiginda buyuk hacimli olan daha uzun sure sicakligi muhafa eder.

  satin alirken hesaba katarsiniz.
hesabın var mı? giriş yap