• kim lan bu??
    ohen i alın aq. daha iyidir bundan.
    vizyonsuz herifler.
  • youtube'daki amazing skills, compilation vb. videolarinda gol bulunmayan forvet.
  • ali naibinin en saçma hareketi olur eğer gelirse bu siyahi arkadaşımız . bi taraftar ların ve love için eğer yeryüzünde üç tane atletik ve hızlı olmayan siyahi forvet varsa ikisi bizde demişti bu arkadaş gelirse üçüncüsude bizde olacak.
  • 2019-2020 sezonu öncesinde oynadığı 343 maçta, 68 gol 25 asist yapan santrafor. yani oynadığı her 4 maçta bir skora katkı yapmış.

kariyer ortalamasına sadık kalırsa; beşiktaş'ta oynayacağı 30 maçta, 8 gollük katkı verecektir. kaçı asist? kaçı gol olur? allah bilir!

ihsan cavcav zamanındaki gençlerbirliği'nin yaptığı transferlere benzetiyorum, bu sene beşiktaş'ın yaptığı transferleri. hepsi potansiyeli olan, ama potansiyellerini ortaya çıkaramamış futbolculardan oluşuyor. bu sezon mucize bekleyip, daha evvel yapamadıkları patlamayı yapmalarını ve potansiyellerine ulaşmalarını umut edeceğiz, artık.

ne de olsa umut fakirin ekmeği. ye ye bitmiyor. ama o yeni transferler kendi vasatlarını aşamayacak okursa; beşiktaş yarışa erken veda etmek zorunda kalıp, o ekmek fikret orman'ın boğazına takılabilir. bunu da es geçmemek lazım.
  • gelirse beşikataşa ilaç olacak forvet, ekran görüntüsü alabilirsiniz.
  • (bkz: 2 eylül 2019 transfer sezonunun son günü)

vazgeçilmiştir. hoca istememiş.

yerine (bkz: yannick bolasie) alınacakmış.
  • kimdir bilmiyorum ama beşiktaşlı yazarların başlığının altında yazdıkları gecenin bir vakti sesli gülmeme sebep olmuştur.

futbolcuya gelirsek, fiziki özellikleri iyi gibi görünüyor. başka bir numarası var mı göreceğiz. fiziği iyi olan forvetler bizim ligde her zaman iş yapıyor. hayırlısı bakalım. severim beşiktaş'ı ve beşiktaşlıları. mutlu olsunlar, yarıştan kopmasınlar. güzel bir lig bizi bekliyor.

imza: falcaospor
  • beşiktaş bu sene ne yapmak, nereye varmak istemektedir anlayamadım.

rebecho
    bold
    elneny
    nkodou gibi 4 tane ne vereceği hiç belli olmayan adı sanı pek duyulmamış adamları aldılar. tamamen kumar oynuyorlar bu sene. şu ana kadar gelen isimlerden douglas dışında mantıklı gelen bir transferi olmadı.

ruiz denen arkadaş da baya kumar bir isim ama şimdilik doğru bir kumar gibi duruyor.

bu okaka denen 2. lig oyuncusu da gelirse çok ilginç bir beşiktaş olacak. ya ligi 10. sırada tamamlarlar ya da 3-5 arası bir yerde. yedeklere anlarım ama ilk 11e bu kadar çok riskli transfer yapılamaz.
  • adamın youtube videosunu izledim, golünü göremedim, genelde orta sahada top kontrolü, dağlara taşlara giden şutları şeklinde.

sanırım 3 sezondaki 11 golü de kendi kalesine attı.
  • 3 aydır forvet arayan fikret orman ve ekibinin bulduğu top tepici.
hesabın var mı? giriş yap