• hayatım boyunca unutmak isteyeceğim konya maçının akılda kalması gereken tek adamı. yerden havadan geçit vermiyor, inanılmaz faydalı bir transfer. daha ilk maçında 40 yıllık cimbomlu gibi top oynadı.
  • çok çok iyi bir transfer olduğunu son oynadığı konya maçında göstermiş olan fransız orta saha. gerçekten sahada duruşu, yer kaplaması, top kapmaları, kısa ve uzun pasları, hava toplarındaki hakimiyeti ve sertliği top class seviyede. kendisini galatasaray formasıyla izleyebildiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. umarım böyle devam eder.
  • gayet başarılı bi futbol ortaya koyduğu maçtır.. önümüzdeki haftalarda serinin kendine gelişi ile süper ikili olacaklardır.. lütfen biraz sabır..
  • konyaspor maçında izlediğim kadarıyla takımı defansif ve top tutma anlamında seviye atlatmış durumda.. bala göte yediğimiz gol, kendisinin oyununa gölge düşürmüştür.. ideal 11'imizle sahaya çıkabilirsek eğer (kartlar sakatlıklar vs vs olmandan) bu takım kendisinin futbol aklıyla otalama %70'lerde topa sahip olup, çok zor gol yer..
  • haftaya donk ile oynayacak kendisi. önünde de belhanda. her maç sürekli yanındaki adamları değiştirerek oynatmayı bırakmalıyız sanırım.
  • bana risksiz oynayıp etliye, sütlüye karışmayan bir oyuncu gibi geldi.
  • gayet temiz oynuyor. pas kalitesi, pozisyon bilgisi iyi. ama o bölgedeki bir oyuncuda olması gereken agresiflik sanki onda yok gibi. tabiri caizse "ısıran" bir tip değil.
  • ısıran bir tip değil diyenlere henüz dişlerini göstermemiş çam yarması. kendisi gayet sert oyuncudur. sanırım ilk maçı oldugu icin sakin oynadi. konyaspor gibi temposu düşük rakiplere karşı başarılı olacaktır.
  • mevkisinde su an turkiye standartlarında en iyisidir ne kadar iyi oynar bilemem ama ust duzey oyuncudur;
    tek senelik gibi duruyor avrupa sampıyonası icin gelmis gibi bir hali var fransa milli takımına seçilmek istiyor o yuzdende duzenli oynamaya ihtiyacı var gomez gibi cekip gidecektir su mali koşullarda turkiyede o parayı verip kimse bomservisini alamaz
    bizim millete donk gibi herifler lazım millet hemen gommeye gelmis kufurlerin biri bin para

atiba
hesabın var mı? giriş yap