• launcpad i bitmiş olan erc 20 tabanlı token. şimdi tanım kısmı bittiğine göre kısaca bahsedelim işte kozminski, harvard gibi üniversitelerden bir grup hoca öğrenci bu işin yazılım, geliştiricilik gibi şeylerini üstlenmiş.

ben şahsen 50 dolar kadar attım 100 dolar oldu hala duruyor kendi sitesinde. bitcoin.com da listelenecek bithump da var derken daha nereye gider nereyi görür bilemem ama ben 50 doları atarken şahsen 2 yıl ellemem shit olursa olsun kafasıyla attım. neyse yatırım tavsiyesi vermek harcim değil kendiniz bilirsiniz piyasada ipini koparan token cikariyor nereye gider ne olur hepimiz göreceğiz 50 60 dolar sizi yormuyorsa deneyin yoksa ellemeyin.
  • sitesine ve uygulamasına girilemeyen coin.

edit: düzeldi
  • erkenden alıp pusuda beklediğim coin.
  • 6 mayis itibariyla 1 student coin 0,028$ seviyesine dustu. on satista bile 0,02$ seviyesinden satiliyordu ve gecen haftaya kadar 0,041 seviyelerinde geziyordu. yani kisa surede tekrar 0,05 seviyelerine gelmesi muhtemeldir. bu nedenle alim firsati dogurmustur. uzun sureli dusunenler icin ideal bir yatirimdir.
  • websitesinde staking secenegi aktif hale gelen coin. 90 gunluk yatirdim. 180 gunluk opsiyonu secmeniz halinde %13 getiri ve 10 adet coin airdrop veriyor.
    edit: imla
  • 10500 stc kadarını stakledigim coindir.
  • 4200 adet staking 180 gun
    hadi bakalim
  • kucoin borsasında işlem görecek olan coin.

https://twitter.com/…com/status/1392056333357121538
  • meme coin trendi bittiğinde hakettiği yer gelecektir.
  • 75 dolara 3750 tanesini 2 ay önce falan aldığım coin.

tabi, benim şansızlığım listelendikçe düşüyor coin hehehe
hesabın var mı? giriş yap