• türkiye'ye göre çok medeni olduğunu sanıp muğla'daki bar görevlilerine tekme tokap dalmış yeteneksiz donuk bakışlı oyuncu. utanmadan bir de dava etmiş. olayın gelişimi şöyle : gece saat 1'de kapanan bir bardan çıkmasını rica etmişler ama çıkmamakta ısrar etmiş. görevliler barı kapatacaklarını söyleyince de görevlilere tekme tokat saldırmış. görevliler de kolundan tutup dışarı atmışlar. sonra da şiddet gördüm diye dava etmiş, kamera görüntülerine bakmışlar. bar görevlilerin haklı olduğu ortaya çıkmış. sonra da bar tarafından dava edilmiş.

şu hareketi daha medeni olduğunu düşündüğü bir ülkede yapsa ne olurdu acaba? böyle tiplere ayar oluyorum gerçekten. kazara ünlü olmuş, kendini bir halt sanmış. bu ülkenin yeterince medeni olmamasının sebebi de sen ve senin gibi insanlar. umarım bir an önce kendine layık(!) olduğunu düşündüğü bir ülkeye gider.
  • http://muglakentgazetesi.com/…luden-cirkin-hareket/

bu kim lan diye sordurtan kişi. bir de medeni olmadığı için türkiye'den ayrılmak istemiş. komik cidden, bir de böyle tipler dizilerde oynuyor. sonra niye türk dizisi izlemiyorsunuz.
  • konuşma şekliyle beni deli eden oyuncu. sesini duyduğum an tüylerim diken diken oluyor. kulağımı bir şey tırmalıyor. *
  • barda kavga çıkardığı için güzel köylü dizisinden kovulan oyuncu. bir de türkiye'yi beğenmediğinden, avrupalı olmaktan falan bahsediyordu. güzel kız ama yeteneksiz olduğu sırıtıyordu dizide, kendine yazık etti.
  • şöhreti kaldıramayanlardan. dünyanın patronu olduğunu sandı herhalde küçük hanım.

https://www.change.org/…nin-kadrodan-çıkartılmasını
  • alkolün zararlı olduğunu, acı bir deneyim yaşayarak öğrenen oyuncu.

güzel köylü dizisi kadrosundan, alkol aldığı mekanda yarattığı problemlerle dizi ekibini zor durumda bıraktığı için çıkartılmış. bundan sonra alkol aldığı her seferinde, bu kulağına küpe olur sanıyorum...

dizinin yönetmeni mustafa şevki doğan hakkında şöyle bir açıklama yapmıştır;

--- spoiler ---

son olarak dizimizde oynayan su kutlu arkadaşımızın başından bir mesele geçmiş, bu bizim bilgimizin dışında kendi bireysel saatlerinde yani iş dışında bir mekânda alkol alırken bazı tatsız olaylar yaşanmış ve bazı tatsızlıklar yaşanmış. su kutlu ortamda olmaması gereken, ortamda yapılmaması gereken bir takım şeyler yapmış, herhangi bir mesele yaşamadığımız, kurallara uyulursa yaşanmayacak bir mekânın kapatılmasına sebep olmuş. öyle ya da böyle bu konuda mekânın ve mekân çalışanlarının bence haksızlığa uğradığını düşünüyorum. bu olayın güzel köylü dizisinin çalışanları ve diğer oyuncuları ile hiçbir alakası yoktur. bu konuda ben yönetmen olarak, yapımcı olarak olay olduktan sonra duyduk, yapımcımızla olay olduktan sonra duyduk. altını çizerek tekrar söylüyorum biz hiçbir şekilde, hiçbir makama mekânın kapatılması için ya da su kutlu’nun cezalandırılması için herhangi bir istekte bulunmadık. burada biz mağdur olmuş o mekânın çalışanlarının yanındayız. bu yüzden su kutlu arkadaşımızı şuanda çekim yaptığımız bölümün senaryosunun içinden çıkartıyoruz. hem bize, hem muğla’ya hem bu işin markasına zarar verdiği için onunla çalışmayı reddediyoruz. para kazanırken yapılması gereken şey de duruşunu efendiliğini değiştirmemektir. bütün muğlalılardan böyle bir şey yaşandığı için ben özür dilerim, bir daha da yaşanmayacağının garantisini veririm. o arkadaşımız artık aramızda olmayacak. bir kişi yüzünden muğla halkının mutsuzluğunu istemem. ben bu kişiyi şuanda çektiğimiz bölümden çıkartıyorum. bu bize kan kaybettirse bile, reytinglere etkili olsa bile, yüz kişinin ve buna bağlı olarak bir köyün etrafında bu işten para kazanan insanların gırtladığından geçen helal parayı bile kaybetmek adına bu riski göze alarak ben bu kızı diziden çıkartıyorum. benim için muğla’nın huzuru bir kişiden daha önemli.

--- spoiler ---
  • bazı kızlar çok güzel ve bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok.
  • kendisiyle çok alakasız bir şekilde tanışmışlığımız var.

stajyer öğretmenken kendisi benim ders verdiğim sınıftaydı ve bir dersim için araştırma verisi toplarken sınıf arkadaşlarının aksine en yardımcı olan kişiydi. * o dönemde sınıflarda geçirdiğim zamanlarda öğrenci davranışlarını daha çok gözlemliyordum ve kendisini diğerlerinden ayıran bir sürü özelliği olmasına karşın hep daha düşünceli ve dışarıda kalmış şekilde görüyordum.

umarım medyaya yansıyan olayların sebebi o zaman yaşadıklarıyla benzer değildir. kendisi için üzüldüm zira 7 yıl önce biraz olsun tanıdığım su akıllı, bilgili biriydi.
  • az içse ünlü olacakmış. garsona artistlik yapan oyuncumsu kız çocuğu.
  • bu kız ülkeyi terk edip ileride çocuğu olursa yurt dışında büyütmek istiyordu üstünden seneler geçti şuan trt 1 ekranlarında oynayıp dizide kurandan felan bahsediyor
hesabın var mı? giriş yap