• istediğine/beklediğine kavuşuncaya kadar bu dönemin içinde hapsolacak, boğulacak, daralacak, daraltacak kişiyle aynı kişidir. nacizane tavsiyem, bu süre içerisinde ondan uzak durunuz. *
  • uzun süreli ilişkisi bitmiş yada çok sevdiği biri tarafından terk edilmiştir. geçirdiği zor dönem bundan kaynaklanır. eğer bu kıza ilginiz varsa o ilgiyi sonuna kadar sömürmek ancak herhangi bir karşılık vermemek bu işin baş raconudur. siz yaklaştıkça o ''canım bu olumsuz durum seninle alakalı değil tamam sen çok iyi birisin ama ben şuan çok zor bir dönem geçiriyorum'' diyerek sizi stepne konumundan bi level olsun yukarıya çıkarmayı reddedecektir.
    ne zaman ki facebookunda, twitterında yazdığı iletiler eski sevgili tarafından ilgi çekecek, yeniden görüşmeler başlayacak işte o zaman zor dönem de siz de atlatılmış olacaksınız. geçmişler olsun
  • dondurmasız külahtır. ondan alınacak karbonhidrat simitten de alınabilir; fırlatınız...
  • bir tek doğduğunda kolay bir dönem geçirmiş kızdır. onu da hatırlamadığından.
  • belli yaşanmışlıkları olan kızdır. bazen her şeyi geride bırakıp uzaklara gitmek ister. sonuçta bu onun özeli yaaaaneee... üffff....
  • bazı kızların sürekli içinde bulundugu psikolojidir. hiç bitmeyen arayışları ve karmaşaları vardır ve bunu zor bir dönem olarak tanımlar. sürekli marjinal maliyeti düşünmekten kendini alamaz, saglıklı karar veremez. hep yanlış kararlarla harekete geçer.
  • kadın düşmanı olarak nitelendirilebilecek bir benzetme yapmak gerekirse; maymunun iki dal arasındaki tedirginliği.
  • hep bize denk gelir. "sen çok iyi bir insansın ama" lafını da çok sever.
  • tükenmişliklerle dolu yıpratıcı bir ilişkiden yeni çıkmış, sizi de arkadaşı olarak görüyor olabilir.

dersleri kötü, işleri zorda, anneannesi hasta da olabilir. önyargılardan, bitirmek bilmediğiniz klişeleri yansıtmadan önce bir daha düşünebilirsiniz.

düşünmeyebilirsiniz de.

not: şu sıralar zor bir dönem geçirmiyorum.
  • (bkz: fetret devri)
hesabın var mı? giriş yap