• ne güzel istanbul be
  • evet arkadaşkar yüzyıllardır var olan kadına yönelik şiddet eylemlerinin müsebbibi süleyman çakırdır aksini iddia eden kadın düşmanıdır
  • bu vesileyle aziz nesin'i de saygiyla aniyoruz.
  • escobar izleyenlerin l.c.d.p izleyenlerin, breaking bad izleyenlerin, prison break izleyip de karakterleri öven, öve öve bitiremeyen hele de joker miii aaa felsefesi var diye amuş amuş konuşanların dil uzattığı rahmetli istanbul sefiridir.

neymiş yok efendim bunu izleyen pardesu giyip tespih sallayip bilmem ne yaparmis. ulan dar paça giyinip nargile içenler ne izleyip de böyle oldular?

süleyman çakır istanbulun sefiridir, biat edin!
  • gerçeği* hala yaşadığı halde, dizide 17 yıl önce öldürülen karakter...
  • ameliyat, ölüm ve cenaze işlemleri 3 bölüm sürmüştür.
  • kendisinin öldüğü bölümde, bölümün süresini bugün youtube üzerinde yaklaşık 63 dakika olarak görebilirsiniz. oysa ki, tv'de yayınlandığı günde show tv ekranlarında 124 dakika reklam ile beraber yayınlanmıştı. yani 10 dakika dizi, 20 dakika reklam yayınlanmıştı o gün.

ölürken bile kanal ekonomisine can veren bir karakterdi.
  • diziyi izlemeye bir ay önce başladığım için vurulma sahnesine dün , ölümüne bugün tanık oldum . elbette eski bir dizi olmasından dolayı çok spoiler yedik ve yakın zamanda kendisinin ölüm yıl dönümünün anılması sebebiyle 43'te vurulup 45'te öldüğünü biliyordum . ama izleyerek tanık olmak farklı bir histi .
  • bu suletman çaxır psix lotudur azarbaycanlı olsa vorzakon olurdu mende bele olmax isteyirem in we allax bunu burda yazıram menim adımı 10 il erzinde bötün azarbaycan bilecek!!! cünub zonasının balasının qorxusu yoxdur kimseden allaxdan başqa.
  • netflix bunun filmini çeksin 10 sene kimse üyeliğini iptal ettirmez:) tabi memati baş o filmde olacak..
hesabın var mı? giriş yap