• askerdeki versiyonu su sekildedir :

dis eynt naatink bat e jandarma
    başçavuş evriveyr oooo
    dis eynt naaatink bat e jandarma
    vir gonna sürün ez maç ez vi ken

(sürün düdügü girer)
  • 2003 yazını hatırlatan bir şarkıdır. vay be.
  • bir ara mtv ve number one gibi kanallarda "video clash" denen bir uygulama olurdu, 2 tane benzer temalı video klip arasında sms oylarına göre seçim yapılır, fazla oyu alan klip yayınlanırdı. işte o "clash"ların yıldızıydı summer jam, tangalı bikinili ablaların geçit töreni gibi klibiyle. şarkı için değil ama klip için %98 oy falan alırdı karşısında hangi video olursa olsun.
  • 2003 yazinin en iyi sarkisi. summer jam
    sarkinin en son hali olan summer jam 2003 mix'in temelleri 2000 yilindan da oncedir. the sunclub-fiesta 97 albumunde summer jam 2003 mix sarkisinin muzigi ve duduk sesi gecmektedir. hatta 1997 yilinda radyo d'de cuneyt vural seker oglan isimli programinda fon muzigi olarak fiesta'yi kullanmistir. o yuzden summer jam mix 2003 ilk duydugumda 90'lar aklima gelmisti.
    sarkinin kisa tarihi:
    1. 97 the sunclub fiesta
    the sunclub fiesta
    2. 2000 summer jam orijinal:
    summer jam 2000
    3. 2003 yilinda summer jam ve the sunclub fiesta birleserek summer jam en son halini aldi.
    summer jam 2003
    ayrica
    (bkz: winter jam)
    (bkz: summer love)
    (bkz: remember)
  • bunu hatırlamayanları sözlükten atsak sözlük çok başka bir yer olabilir.
  • tarihimin kara lekesi yemin ediyorum. bir aralar feci clubber bir insandım. sarı saçlarım, dar mini elbiselerimle bu ve bunun kankişi olan şarkılarda hayali küre çevirirdim. tanrı cezamı versin ne rezil günlerdi. bitti de kurtulduk. 80ler daha şerefli yemin ederim.
  • her dinlediğimde mutlu eden, siyasal islam öncesi laik muhteşem yazları özleten şarkıdır
  • 2000 yılında çıkmış bir şarkıdır. üç sene gecikmeyle popüler olması ilginçtir tabii türkiyede. 2 step'in en güzel örneklerindendir.
  • 2000 li yılların; kemer, bodrum, antalya, kuşadası gibi sahillerde çalınan vazgeçilmez bir şarkıdır. o günlere gidip gelmemi sağlamaktadır

edit: imla
  • sunclub grubunun fiesta adlı parçasının üzerine sözler yazılması ile oluşmuş bir şarkı.
hesabın var mı? giriş yap