• sezona cezalarla başlayan bir takımın başı çekeceği bir sezon olacaktır. bu tip şeylerin camiayı kenetlediğini göremeyen yetkililere bir ders daha oalcaktır kanımca.
  • hakemler aynı kalacaksa, tabii ki galatasaray olacaktır.
  • hakemler aynı da kalsa değişse de galatasaray için fark etmez, basar geçer.

burada tek belirleyici kimin federasyon başkanı olacağıdır, futbola tek katkısı federasyon başkanı yetiştirmek olan bjk'dan biri federasyon başkanı olursa bjk'nın az da olsa bir şampiyonluk şansı olur onun dışında her ihtimalde galatasaray kafasına vura vura gönderir.
  • fatih terimli galatasaray'dan bahsediyoruz. önce rütbenizi bilin ulan andavallar.
  • tabi ki transferleri, olusan kadrolari falan gormek lazim. daha teknik direktorleri belli olmayan bir suru takim var. o yuzden tahminler biraz hayali bu noktada.

ancak besiktas'in avci, fener'in de yanal ile sezona girecegini ve cok anormal transfer hamleleri olmayacagini varsayarsak, galatasaray agir sekilde favori gozukuyor. galatasaray icin en buyuk tehlike trabzonspor ancak onlarin da kadro derinligi problemi olacak buyuk ihtimal. basaksehir artik olmus, bitmis gibi dusunuluyor ancak okan buruk'un basaksehir'i yine ilk dort arasinda tutacagini dusunuyorum.
  • cin con orospusu olur gene amk.
  • kadro yapılanması ve finansal durumu göz önüne alırsak şampiyon büyük ihtimalle galatasaray olacaktır.
  • oyuncu satmayıp bir orta saha bir defans ve bir forvet alımı ile (bkz: trabzonspor) şampiyon olur.
    ben uzun zaman sonra böyle pas yapan organize atak yapan takım izlememiştim.

terimspor sadece kaos futbolu oynuyor, belli bir mentalite yok. zaten lig kalitesizliği yüzünden haklı bir şamp aldılar, iyi top oynamadılar. ama yine de winner olarak öncelikli şamp adayıdır.

vizyonspor desen yeni bir yapılanma, her şeye müsait ama kesinlikle şamp yarışı içinde olacaklar ama şamp adayım değil.

bjk iskelet olarak umut vaat ediyor lakin takım yaşlılardan yeni yeni silkeleniyor. teknik adam değişikliği vs.

akbil desen 5. olur
  • başlığı açan arkadaş akbilsporu neden adaylar arasına almamış anlamadım..

neyse cevap veriyorum, ya yok neden cevap vereyim herkes biliyor işte*
  • horoza sormuşlar; tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mi tavuktan diye? horoz cevaplamış; ben polemiğe girmem siker geçerim. galatasaray polemiğe girmez siker, geçer. kuşlara da tasası düşer.
hesabın var mı? giriş yap