• o palyaço benim
  • şimdi beni dinle sen ne kadar kötüysen karşındakide o kadar kötüdür hangi insan iyiliğe kötülükle cevap verir tabi çok sıkıntılı bi tip değilse o yüzden pozitif yaklaş kendini üzmemek için maske tak yoksa zincirleme reaksiyon gösterir iyisine rastlayamazsın unutma kötü insan yoktur daha sana kötülük yapmamış olan vardır.
  • bu bir lanet olabilir, belki de kader! yoksa tesadüf mü?

trafikte hanzolarla karşılaşırsın, yolda yürürken uğursuz tiplerle. komşuların yabani, müşterilerin arsızdır. esnaf kazıkçı, çevrendekiler ukala ve hoşgörüsüz, akrabaların menfaatte zirve yapmıştır. ayrıca aile sorunludur.

sosyal medyada bile sohbet ettiğin kişiler birer hödüktür.

bir insanın karşısına iyi insanların çıkmaması, sürekli kötü insanlara denk gelmesinin bilimsel ya da inançsal bir açıklaması olabilir mi?
    yoksa coğrafya gerçekten kader mi.
  • bu durumdan bende muzdaribim ama benim şöyle bir durumum var kötü insanlar daha önce sorun yaşadığım kişiler ve şöyle acayip bir durumda var şehrin bir ucuna gidiyorum yine karşılaşıyorum kötü insanların tanıdıkları ile haftada bir farklı vakitte gittiğim evimde bile karşılaşıyorum çok acayip geliyor bana zaten normal tanımadığım kötü insanlar zaten fazlasıyla denk geliyor.
hesabın var mı? giriş yap