• kendine zorla, -bakınız bildiğin zorla- yavşak dedirtip sonra da kenarda mağdur olan bir adet beta karotenden zengin vatandaş içeren yarışma.
  • ay bir atak da pinar'dan geldi: "lunaparka götüreceğim sizi" ahadashshaha.
  • adem'in finali ağız burun girişi ile sonlandırması gerektiğini düşündüğüm yarışma. bu sabıra böyle bir jübile yakışır.

tatlı dille bunlar ile anlaşamazsın. yalnız inceden dışarda da görüşelim tonlamalarını takdir ettim, yürekleri yetmez.

abileri nasılsa tutar diye atarlanıp duran çocuklara bir yumruk koysa yıldızları sayacak. diğerleri de tutturmuş bir yaş, ulan sizin gençliğiniz neydi de lafını yapar oldunuz. bak kadıköy'deki boğanın da giymediği etek kalmadı.
  • ulan adem bam bam bam gömüyorsun lafları yemin ediyorum salonda ayağa kalkıp alkışladık :))

-biz adamlığı dizi setlerinde değil sokakta öğrendik .

yaz bunu güzel söz.

- otuz yaşında kadın gelip özür dilemiş benden ne yapim yani benim namusuma mı laf etmiş saçma sapan balık için tartışmışız ben yalancı olayım ne olacak.

ve dominik dumanaltı
  • havuçta göt korkusu başlayınca ağlamaya başladı. amk yanıcısı seni.
  • furkan' ın iyiden iyiye saçmaladığı acun medya yapımı tv şovu.

bir de şimdi sedye ile taşıyorlar. heyyy acun medya çalışanları ne yaparsanız yapın furkan' ı haklı bulmayacağız. ister ajitasyon ister başka bir şey.
    yeni yeni ademspor.
  • helal lan adem ezik havucu vurmadan bayılttin.
  • furkan'ın mağduriyet için hasta ayağına şov yaptığı yarışma. bu arada adem'in hakkını yiyen ıskartaya çıkıyor bu arada kıps ^^
  • furkan çakalı sedyede acı içinde kıvranarak gidiyor, adem sedyeye yapışmış taşıyanlar içinde, ilhan ise eli götünde peşlerinden bakıyor. adamlık mı dediniz!?
  • ilhan mansız adada kendi kendine takımında tek adam rejimi kurduğu yarışma.
hesabın var mı? giriş yap