• acun her zamanki gibi millete (semih) nisa'nin adını ağzına alma diye ayar verdi verdiii sonra bakti ki reytingleri düşüyor, aldı nisa-sercan olayını koydu ortaya, iki gün reklamını yaptı, hazırlanan kasetler dedi iyice insanları aptal yerine koydu, koskoca ekip üç saniyelik konuşmayı günlerce aramış gibi yaptı ve sonuç? nisa sercan'a yüz vermemiş de, arada gizem laf götürmüş.. yani sercan sen avucunu yalamaya devam et bugün de reyting yaptım sayenizde dedi.. biz de işte ona reyting yaptıran salaklar olduğumuz için oturduk izledik..

utanıyorum lan kendimden.. lânet olsun sana korona.. bu belaya bu yil senin bedenime girişin kadar bulaştım.. beyin hücrelerim öldü senin yüzünden..
  • arkadaşlar ben sonuca bakarım. sercan 3 dokunulmazlığı aldı mı? köküne kadar aldı! 3 kişide türk insanına şirinlik abidesi olarak yansıtılan kişiler. bu adam öyle ya da böyle bunu başardı! yok böyleymiş demenin anlamı yok. sonuç olarak mavi takımdan biri artık yok. ve kalan 6 dokunulmazlığı da alırsa dominik alev alır alev! bu hırsla ve performansla da alır. smspor barış ve smspor cemal şampiyon olma ihtimallere gerçekten yüksek değil. cemal ve barış performans yönünden artık diplerde. finalde olmasını arzu ettiğim kişilerse sercan, elif, yasin!
  • sercan'ı destekleyen ajanstansa barış'ı cemal'ı vs destekleyenler nerden amk bunun açıklamasını yapın o zaman herkesin içinden geçen tek başına 5 kişiyi hoplatan adamı desteklemeyip kimi destekleyelim en çok instagram takipçisi olanı mı ?
  • madem durum bu kadar nisa'nın lehineydi, kız neden çıkıp da sercan'ın o kadar tek taraflı değildi, notlar var laflarına "aç oku lan ne yazmışım pis sapık" diye karşılık vermedi?

şu olaylardan sonra sercan hala kollanıp şampiyon yapılırsa şu yarışmaya olan azıcık sempatim de kaybolup gidecek. 29 yaşında kulüpsuz kalmış başarısız bir balonun şişirilmesini izliyoruz kaç aydır..

edit: iki arkadaş uyardı, acun'un yaptığı açıklamalarda yukarıda bahsettiğim konuda nisa bayaa ağır konuşmuş ve büyük kısmı kesilmiş. en azından yayınlanabilir daha çok şey söylemiştir diye düşünüyorum, bu olayı bu kadar irdelediysen nisa'nın söylediklerinin daha fazlasını bize dinletmeliydin.
  • size sercan yıldırım yasalarını bildiriyorum"

1-sizin survivor dediğiniz bu bitirim dünyasının bütün raconlarını şu andan itibaren tedavülden kaldırıyorum, ayrıca babakoo kelimesinin telafuz edilmesini bile yasaklıyorum, dalga geçmek için bile olsa bu kelimeyi ağzınıza almayacaksınız.

2-açlıktan nefesiniz koksa dahi benden başka hiç kimseden hiçbir şekil ve ad altında yemek villaa ödül is-te-me-ye-cek-si-niz!!

3-halka,labut, küp, puzzle, top, gibi oyun sonlarını becerememis bütün yarışmacılarla şu andan itibaren selamı sabahı keseceksiniz
  • sercan’ınki kadar net sikişi en son c.ronaldo’nun 2-0’ın rövanşında atletico’ya 3 tane sallamasında görmüştüm.
  • sercan kız mı yok sana. ver ellerine gel kardeşim. salaklık ta iki kere dünya şampiyonu olmuş nisa da kerimcan faydasında oyuncak olsun.

(bkz: salaklık dünya şampiyonası)
  • burda herkes girdiği entry için para alıyorsa, sen alamıyorsan o senin salaklığın oluyor opus dei..

sen de al mal mısın? ha yok sana vermiyorlarsa, o da senin beceriksizliğin.. millet ne yapsın ona?
  • sözlüğün survivor aşkına bak hele sorsan kimse izlemez.
  • ya herkes özgür ama, ne bileyim ben dayanamıyorum bu programa, pardon, sen de haklısın, herkes özgür dediğim gibi
hesabın var mı? giriş yap