• sıkıntı yarışmacılarda değil sıkıntı o karaktersiz yarışmacıları destekleyenlerde. bir kere de adam gibi insani duyguları olan bi yarışmacıyı destekle be türkiyem.
  • kimse değinmemiş sanırım. cumartesi günkü bölüm fragmanıyla turabi'nin yancısı diye tabir ettiğimiz ikilinin aslında ne uyanık ne anasının gözü herifler olduğunu gösteren acun zamazingosu.

hilmicem'e söyleniyorduk olum aptal mısın tamam senin kaliten turabi'ye yakın ama git kendine şampiyon olduğun yılki gibi bir yol arkadaşı bul da finale kadar git diye. o taner midir nedir maki kılıklının sansarlığı belliydi de hilmicem'i karaktersiz saftorik bişi sanıyordum ben.

turabi doğukan'ın üzerine yürürken gıklarını çıkarmayan taner ve hilmicem ikilisi bana vay bea dedirtti. begüm neredeyse araya girecek gibi bir uyarıda bulunurken bunlar heyecanla turabi'nin diskalifiyesini bekliyorlar. agagsgaf çok iyi bea.

doğukan'ı da günahım kadar sevmem. rahmetli barış abimiz'in kemikleri sızlıyordur adını böylesi dandik programlarda kullanan oğlunu gördükçe. gerçi öyle bir çocukluktan sonra babasının kaybıyla yaşamak zorunda kaldıklarını düşününce ona da üzülüyorum ama ilk sezon barış manço sevgimizi kaşıya kaşıya kazanma çabalarını da unutamıyorum. sakil geliyor, kendisinden nefret ettirmeye yetiyor. her neyse uyanık bir adam o da.

turabi'ye ise şampiyon olduğu sezon acıyordum. neticede kendi halinde belli sınırları olan bir ailenin gay barlarda sahne alan ve yine o sezondan öğrendiğimiz kadarıyla çevreleri tarafından da bir hayli tepki görmelerine neden olan gariban oğluna üzülmüş aman kazansın bea yazıktır demiştim. gökhan keser kazanacağına bu gariban kazansın. ama şu an izlediğim adama hayatta acımam. götüreceğini de götürdü zaten salatalık.

bir de diskalifiye muhabbetlerinize bir taraflarımla gülüyorum arkidişler yapmayın. acun kendi hesabından bölümün fragmanını paylaşmış. tam olarak beklentisi buydu ki istediği de oldu herkes yarını bekliyor. ki büyük ihtimalle durup dururken çıldırmadı turabi acun'un aklamasına yetecek kadar geçerli bi nedeni var illa ki. fragmana bilerek konulmamış bir öncesi illa ki vardır yoksa turabi'yi diskalifiye etmemek için yayınlamazdı bile bunları.

ben hasancıyım geçen haftadan beri o kazansın. turabi en çok ona ayıp ediyor. sırf bu yüzden bile diskalifiye olmalı lakin olmayacaktır. neyse haydin iyi geceler millet.
  • taner'in ilk elemede, özlem'in de ikinci elemede bu kadar yüksek oy almış olmasını hitap ettikleri taraftar kitlesine bağladığım yarışma. sonuçta zamanında survivor aslanlar kanaryalar yarışmacısıydılar ve biri kanarya, biri aslan.
  • acun'un manevi oğlu turabi'nin birini dövse de diskalifiye edilmeyeceği yarışma. turabi ne zaman biriyle kavga etse uzun süre bekleyip bekleyip kavga ettiği kişiye sakin ol diyor.

ha birde ünlüler bundan sonra sürekli turabi'ye toptur, disk'tir artık oyunda ne kullanılıyorsa onu fırlatsınlar, nasıl olsa diskalifiye edilmeye yol açmıyormuş bu hareket.
  • ulan turabi barzosu; hadi kimseye saygın yok, doğukan'a yok... doğukan'ın rahmetli babasınada mı saygın yok. hiç mi adam olacak çocuk'u izlemedin diyeceğim ama izlemediğin belli. malûm; adam değilsin.

tanım: doğukan ve hasan dışında tam bir akıl hastanesi.
  • ben doğukan' ın yerinde olsam protesto olarak bu yarışmayı bırakırdım, belki yarışmayı kaybederdi ama "haksızlığa dayanamadı, sağlam adammış" denirdi.

turabi' nin haraketleri acun' a rating olarak döndüğü için bitmeyecek simbiyotik bir ilişkileri var. turabi mental olarak rakiplerini sindiriyor, acun' un koruması altında olduğunu az çok herkes bildiğinden bir mental darbe daha da ordan rakiplere gidiyor. adamın yaptığı bildiğin mobbing.

hayatımızda adam kayırma o kadar sıradan bir hale gelmiş, tvde günlük hayattan bir kesit olarak görmek bile şaşırtmıyor.
  • oranın en beyefendilerinden doğukan manço'ya yaptığı hareketten sonra gözümden düşmüştür.tam kanım ısınmaya başlamıştı, keşke o hareketi yapmasaydı.
  • küçük dağları ben yarattım turabisi , survivor olduktan sonra daha da şımarmış, saygıyı elden bırakmış, egosuna kim dokunursa bin kat karşılığını görüyor. diskalifiye olur mu, onu akşam göreceğiz, doğukan'ın nasıl karşılık verdiğine de bağlı, eğer doğukan da aynı şekilde cevap verdiyse ceza alırlar diye düşünüyorum. oradaki en kaliteli adamlar doğukan ve hasan... nadya' nın da dediği gibi getto çocuğu turabi'nin, iyi aile çocuklarını hiçbir zaman sevmeyeceğini düşündüğümden hasan ve doğukan 'ın kalitesi, edebi adabı ona hep batacaktır, eğer diskalifiye olmazsa bu adamlarla yarışma bitene kadar uğraşıcak. ayrıca iyi abilerin elinde yetişmiş hilmicemle iyi anlaşmalarının sebebi yine yetişme büyüme tarzlarının çok uzak düşmemesi ama hilmicem'in daha iyi bir çevrede büyüdüğünü bildiğimiz için, onun daha nereye kadar turabi yi idare edeceğini merak ediyorum,
hesabın var mı? giriş yap